УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Листопад » 25 » ЗРОБИМО ЖИТТЯ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНИМ!
16:28
ЗРОБИМО ЖИТТЯ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНИМ!

Безпека підростаючого покоління - одне з головних завдань, яке стоїть перед працівниками Навчально-методичного Центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Працівники нашого Центру часті гості в навчальних закладах міста та області. В разі виникнення надзвичайної ситуації, як свідчить статистика, діти стають найвразливішими. За 10 місяців цього року у Харківській області жертвами пожеж стало троє дітей, більше сотні дітей стало жертвами вибухів у зоні АТО.

Виходячи із вищевикладеного, педагогічні працівники Центру одним із пріоритетних завдань вважають роботу щодо запобігання дитячого травматизму. Так 25 листопада методист обласних та м. Харкова курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Костюк Ю.Г. відвідав Харківську спеціалізовану школу І ступеня  № 177, яку очолює Бойко-Сазонова Л.І. Його завданням було розповісти дітям як треба діяти у разі знаходження підозрілих предметів, виникненні пожежі, а головне - як не допустити спричинення пожежі. В даній школі робота щодо виховання культури безпеки життєдіяльності ведеться постійно і послідовно. Ведеться також профілактична робота з батьками. Тож зустрічі з професійними фахівцями у сфері цивільного захисту стали вже системними.

Під час проведення занять Костюк Ю.Г. продемонстрував дітям відео- та фотоматеріали вибухонебезпечних предметів, що були знайдені на території Харківської області і знешкоджені фахівцями - вибухотехніками. Особливі емоції у дітей викликали кадри відеофільму про причини виникнення та наслідки пожежі у житловому будинку.

Підсумкові бесіди з дітлахами переконують, що там, де їм постійно нагадують про правила безпеки у побуті, там діти не тільки знають, як запобігти лихові, але і вміють діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

 

 

Стахорський В.І., завідувач обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 183 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz