УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Травень » 18 » ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ З КЕРІВНИКАМИ ДНЗ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА В КОНТЕКСТІ «ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ»
16:20
ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ З КЕРІВНИКАМИ ДНЗ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА В КОНТЕКСТІ «ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ»

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ З КЕРІВНИКАМИ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА В КОНТЕКСТІ «ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ»

 

18 травня 2016 року на базі  дошкільного навчального закладу № 29 м. Харкова за сприяння  НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області відбулося засідання районного методичного об’єднання для керівників дошкільних навчальних закладів Холодногірського району м. Харкова. Основна мета заходу -  вирішення питань організації та проведення  «Тижня безпеки дитини» та об’єктового протипожежного тренування в дошкільних навчальних закладах району.

 

 

 

 

Головні завдання заходу:

 

- підвищення рівня професійної компетенції керівників ДНЗ з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок керівників ДНЗ з питань запобігання надзвичайним ситуаціям та швидкого і правильного реагування у разі їх виникнення.

Семінар підготовлено і проведено за методичного супроводу Юрія Довгая, майстра виробничого навчання обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Перед початком семінару його учасників привітала Олександра Сальникова, методист дошкільної освіти Управління освіти Холодногірської районної держадміністрації, яка проаналізувала загальний стан цивільного захисту в дошкільних закладах освіти району і побажала присутнім підійти до справи організації «Тижня безпеки дитини» творчо, враховуючи техногенні та природні особливості Холодногірського  району.

Далі до учасників семінару звернулась Світлана Смислова, завідувач комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 29 з доповіддю «Реалізація завдань «Тижня  безпеки дитини» в практиці роботи  дошкільного закладу».  Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку, -

зазначила вона, - проводиться згідно з вимогами Базового компонента  дошкільної освіти і спрямовується на формування достатнього та необхідного рівня знань і умінь дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі, елементарних норм поведінки у надзвичайних ситуаціях і запобігання пожежам  від дитячих пустощів з вогнем. Основа такої роботи – це здобуття та вдосконалення необхідних знань, умінь та навичок  під час  навчання працівників  в стінах  закладу.  Провідна роль у їх підготовці належить керівництву і тому одне з головних завдань, яке постає перед нами керівниками, є відповідальне  ставлення, як в знаннях нормативно - правової бази, так і, безпосередньо, в ефективному засвоєнні навчально-виховного матеріалу.

Для участі в семінарі також був запрошений старший лейтенант поліції Андрій Поводатор, дільничий інспектор РВ МВС України в Холодногірському районі, який представив алгоритм дій педагогічних працівників у разі виявлення невідомих предметів, чи підозрілих осіб, а також про порядок взаємодії з районними відділами поліції з питань забезпечення безпеки дітей під час евакуаційних заходів.

Непідробний інтерес і живе обговорення викликали поради лікаря - реаніматолога 22 інфекційної лікарні Дмитра  Шарайкіна щодо практичних дій у наданні першої медичної допомоги дітям дошкільного віку.

 

 

В ході семінару-практикуму педагогічний колектив дошкільного навчального закладу продемонстрував свої дії під час виникнення умовної пожежі та евакуації вихованців.

Підводячи підсумки засідання районного методичного об’єднання з керівниками дошкільних навчальних закладів, Валерій Бабенко, заступник начальника відділу захисту населення міських районів управління ЦЗ департаменту по взаємодії з правоохоронними органами і цивільного захисту м. Харкова, підкреслив, що справа навчання підростаючого покоління правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях є дуже важливою для суспільства і цю

 

роботу необхідно продовжувати і нарощувати, використовуючи самі різноманітні форми і методи. Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільному навчальному закладі – саме той захід, коли, використовуючи набутий досвід попередніх років, можна нарощувати зусилля щодо виховання малюків у атмосфері культового відношення до безпечної життєдіяльності.

 

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 116 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz