УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:25
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 жовтня в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося засідання педагогічної ради.

Відкрив даний захід начальник Центру Тесленко О.М. В своїй промові він окреслив питання пов’язані з плануванням на наступний рік, сформулював напрямки навчальної, навчально-методичної діяльності структурних підрозділів Центру та шляхи їх реалізації.

 

 

 

З доповіддю «Про формування єдиного підходу з питань проведення методичного супроводу» виступив Сергій Рачков, завідувач обласного методичного кабінету. Він розкрив основні напрямки здійснення методичного супроводу суб’єктів господарювання, що проводять навчання населення діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту. Також він зазначив, що здійснення методичного супроводу - це завдання, яке вирішують усі педагогічні працівники Центру відповідно до своїх посадових обов’язків та що складовими методичного супроводу є методична, дослідно-експериментальна, організаційна та інші види робіт. Запропонував заходи щодо здійснення методичного супроводу, структурними підрозділами Центру та впровадження їх у практичну діяльність.

 

Секретар атестаційної комісії Центру Юрій Костюк ознайомив  присутніх із питанням атестації педагогічних працівників, які атестуються у 2017 році, планом роботи атестаційної комісії Центру та запланованими заходами щодо вивчення досвіду роботи педагогічних працівників.

 

 

 

 

 

 

Педагогічні працівники  Центру також обговорили та одноголосно схвалили методичний посібник «Основні положення щодо дій формувань ЦЗ за відповідними сигналами (сигналами ЦЗ) та при проведенні аварійно-рятувальних й інших невідкладних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій»,  автор - Рашкевич С.А., методист обласного методичного кабінету.

На цьому педагогічна рада Центру закінчила свою роботу.

 

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 78 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz