УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Лютий » 25 » ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:21
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 лютого 2016 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області відбулося засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення питання щодо  підвищення якості та функціональної спрямованості навчального процесу. В заході взяли участь усі педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. Після оголошення порядку денного та узгодження регламенту засідання педагогічної ради, він надав слово завідувачу обласного методичного кабінету Рачкову С.М., який анонсував присутнім пропозиції щодо затвердження науково-методичної проблеми Центру.

Із зазначеного питання також виступили завідувачі Навчально-консультаційних пунктів м. Ізюм Кантор О.І. та  м. Лозова Тимошенко А.А. Вони проінформували присутніх про виконання плану роботи над попередньою науково-методичною проблемою і надали ряд пропозицій щодо підвищення ефективності науково-методичної діяльності педпрацівників Центру у подальшому.

Далі була заслухана доповідь завідувача обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Стахорського В.І., який представив педагогічній раді пропозиції щодо  обсягу навчального навантаження викладачів, майстрів виробничого навчання та обсягу часу на організаційну, методичну та інші види робіт.

В обговоренні даного питання активну участь прийняли: завідувачі Навчально-консультативних пунктів Кантор О.І.,Тимошенко А.А., викладачі курсів, методисти. Підсумував надані пропозиції начальних Центру Тесленко О.М.

Далі  педагогічна рада обговорила і схвалила план роботи методичної комісії НМЦ ЦЗ та БЖД на 2016 рік. Також були схвалені матеріали щодо атестування деяких педагогічних працівників Центру.

Одноголосно педагогічна рада ухвалила кандидатуру секретаря педагогічної ради, на яку було запропоновано обрати завідувача кабінету навчального інформаційних технологій обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів  Крижевського В.В.

Далі педагогічному колективу були представлені для схвалення навчально-методичні матеріали:

- Костюк Ю.Г. Методичні рекомендації «Організація цивільного захисту в установах охорони здоров’я»;

- Рашкевич С.А. Методичні рекомендації «Організація, підготовка та проведення об’єктових тренувань спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту на суб’єктах господарювання»;

- Рашкевич С.А. Навчально-методичний посібник «Підготовка працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях за програмою загальної підготовки. Частина перша»;

- Рашкевич С.А. Навчально-методичний посібник «Підготовка працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях за програмою загальної підготовки. Частина друга».

Після обговорення питань порядку денного педагогічна рада одноголосно прийняла відповідне рішення.

 

Олександр Березан,  методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ ТА БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 203 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz