УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Червень » 18 » ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:21
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 червня 2015 року  у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області відбулося засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення питання щодо  підсумків навчальної діяльності НМЦ за І півріччя 2015 року  та обговорення і затвердження змін і доповнень до програми функціонального навчання, структури та змісту навчальних програм постійно діючих семінарів. В заході взяли участь усі педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. Після оголошення порядку денного та узгодження регламенту засідання педагогічної ради, він надав слово виконувачу обов’язків заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Стахорському В.І., який виступив з доповіддю щодо результатів навчально-методичної діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області за  перше півріччя 2015 року та завдань, які стоять перед педагогічним колективом  на друге півріччя.

 

 

Із зазначеного питання також виступили завідувач навчально-консультаційного пункту м. Ізюма Кантор О.І., завідувач навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А. Вони проінформували присутніх про стан навчальної роботи у підпорядкованих їм підрозділах і надали ряд пропозицій щодо покращення якості та функціональної спрямованості навчального процесу  Центру.

Перед присутніми виступила методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М. з доповіддю:  «Діагностика реалізації  методичного супроводу майстрами виробничого навчання організації та проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини  в закладах освіти.

Далі була заслухана доповідь завідувача обласного методичного кабінету Рачкова С. М. і заступника завідувача обласних та міста Харкова удосконалення керівних кадрів Титова В.В., які представили педагогічній раді пропозиції щодо  змін і доповнень до програми функціонального навчання, структури та змісту навчальних програм постійно діючих семінарів.

В обговоренні даного питання активну участь прийняли: викладач обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Вигляд О.Н., завідувач навчально-консультаційного пункту м. Ізюма Кантор О.І., завідувач навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А., начальник Центру Тесленко О.М.                                                                  

Далі педагогічна рада обговорила результати роботи НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області щодо інформаційно-просвітницької діяльності та пропаганди знань серед населення з питань захисту і дій у надзвичайних ситуаціях за І півріччя 2015 року.

Також педагогічному колективу був представлений для схвалення навчально-методичний посібник, розроблений методистом обласного методичного кабінету Рашкевичем С.А. «Організація, підготовка та проведення комплексних навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання».

Після обговорення питань порядку денного педагогічна рада одноголосно прийняла відповідну постанову.

 

 

Олександр Березан, методист обласного  методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 207 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz