УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Березень » 2 » ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:07
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

02 березня 2015 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області відбулося засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення питання щодо  підвищення якості та функціональної спрямованості навчального процесу в структурних підрозділах НМЦ у нових соціально-політичних умовах. В заході взяли участь усі педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. Після оголошення порядку денного та узгодження регламенту засідання педагогічної ради, він надав слово заступнику начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Стахорському В.І., який виступив з доповіддю щодо результатів навчально-методичної діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області за 2014 рік та завдань, які стоять перед педагогічним колективом  на 2015 рік.

Із зазначеного питання також виступили завідувач Ізюмських міських курсів Кантор О.І. та завідувач Лозівських міських курсів Тимошенко А.А. Вони проінформували присутніх про стан навчальної роботи у підпорядкованих ним підрозділах і надали ряд пропозицій щодо покращення якості та функціональної спрямованості навчального процесу  Центру.

Далі була заслухана доповідь завідувача обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Рачкова С. М., який представив педагогічній раді пропозиції щодо  обсягу навчального навантаження викладачів, майстрів виробничого навчання та обсягу часу на організаційну, методичну та інші види робіт.

В обговоренні даного питання активну участь прийняли: завідувач Ізюмських міських курсів Кантор О.І., завідувач Лозівських міських курсів Тимошенко А.А., начальник Центру Тесленко О.М.

Далі  педагогічній раді були представлені для обговорення і схвалення плани роботи методичних комісій НМЦ ЦЗ та БЖД на 2015 рік, матеріали щодо атестування деяких педагогічних працівників Центру.

Одноголосно педагогічна рада ухвалила кандидатуру секретаря педагогічної ради, на яку було запропоновано обрати завідувача кабінету навчального інформаційних технологій обласних курсів удосконалення керівних кадрів Крижевського В.В.

Далі педагогічному колективу були представлені для схвалення навчально-методичні матеріали:

- Черепаха В.М., Рачков С.М. Методичні рекомендації "Моральна педагогіка як засіб боротьби з духовною небезпекою підростаючого покоління" та методичні рекомендації "Дитина як віддзеркалення сім’ї";

- Титов В.В. Методичні рекомендації "Проведення контрольних заходів щодо визначення рівня знань слухачів";

- Рашкевич С.А. Методичні вказівки "Підготовка особового складу формувань цивільного захисту суб'єктів господарювання".

Після обговорення питань порядку денного педагогічна рада одноголосно прийняла відповідне рішення.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 232 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz