УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Листопад » 20 » ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРАЦІВНИКАМИ КУП’ЯНСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
16:25
ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРАЦІВНИКАМИ КУП’ЯНСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

У період з 17 по 20 листопада на базі Навчально-консультаційного пункту м. Куп’янськ були проведені заняття  з працівниками Куп’янської дирекції залізничних перевезень за програмою підготовки командирів формувань з обслуговування сховищ та укриттів.

Під час занять слухачам були доведені вимоги керівних документів з питань Цивільного захисту, особливо питань щодо утримання захисних споруд цивільного захисту в мирний час.

Велику увагу слухачів викликали наступні теми: «Засоби індивідуального захисту органів дихання і шкіри» та  «Прилади радіаційної, хімічної розвідки і дозиметричного контролю».

Під час проведення занять майстром виробничого навчання Кащеєм А. М. особлива увага була приділена наступним темам: «Спеціальне обладнання захисних споруд і порядок його експлуатації. Утримання та правила експлуатації захисних споруд» та «Дії командира з обслуговування сховищ і укриттів щодо приведення захисних споруд у готовність до прийому людей. Усунення несправностей у захисних спорудах».

Під час проведення занять слухачам були видані пам’ятки: «Дії у разі терористичного акту», «Увага: евакуація», «Як підготуватися до надзвичайної ситуації:  набір для виживання».

Для більш якісного проведення занять з теми «Організація само- і взаємодопомоги потерпілим у НС» були залучені студенти команди волонтерів загальноосвітнього навчального закладу «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової».  Ними на практиці показано слухачам порядок надання першої медичної допомоги,  продемонстровані засоби та медичні препарати які застосовуються при цьому.

Наприкінці проведення занять було заслухано виступ головного інспектора Куп’янського РВ ДСНС України в Харківській області Осматеско С.М. Під час якого слухачам були доведені протипожежні вимоги щодо утримання захисних споруд цивільного захисту, та особливості протипожежної безпеки у зимовий період.

Після проведення занять слухачам були видані посвідчення встановленого зразка.

 

 

 

 

Андрій Мєтєльов, завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Куп’янськ

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 222 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz