УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Лютий » 23 » ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ТЕРОРИСТИЧНИХ АКТІВ
15:16
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ТЕРОРИСТИЧНИХ АКТІВ

З метою запобігання та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу, а також на виконання листа МОН і ДСНС України від 05.02.2015 № 1/9-55/02-1645/12 на базі Лозівських міських курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області 16 і 23 лютого 2015 року відбулися навчально-методичні семінари на тему: «Заходи безпеки під час виникнення  надзвичайних ситуацій та терористичних актів».

На заняття були запрошені заступники начальників та методисти відділів освіти, керівники дошкільних, навчальних закладів, професійних ліцеїв міста Лозова та Лозівського району.

Про порядок дій в умовах надзвичайної ситуації і подій різного характеру, терористичних актів, мінування, інших небезпек учасникам семінару  доповів представник Державної служби з надзвичайних ситуацій України, начальник 24-ДПРЧ підполковник служби ЦЗ Шевченко Є.В.

Майстер виробничого навчання Марченко С.П. розповів про правила поведінки та дії населення у разі знаходження вибухонебезпечних предметів, вибухових пристроїв. Присутні мали змогу не тільки прослухати, а й побачити як слід діяти у разі виявлення підозрілих предметів, проглянувши відеоматеріал «Небезпечні знахідки».

Дуже актуальною проблемою є надання першої медичної допомоги постраждалим. Про те як правильно надавати домедичну допомогу травмованим і потерпілим, розповіла старший майстер виробничого навчання Петченко Т.В. Також вона звернула увагу слухачів на питання щодо проведення «Тижня безпеки дитини» і «Дня ЦЗ» та об’єктових тренувань в закладах освіти.

Підводячи підсумки семінарських занять, слід відмітити, що питання безпеки є пріоритетними не тільки для керівників закладів, але й для всіх учасників навчально-виховного процесу.

 

Тимошенко А.А., завідувач Лозівських  міських курсів III категорії

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 219 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz