УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Вересень » 6 » ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НМЦ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:53
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НМЦ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до розпорядження директора департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України № 16–8775/ 161 від 21.06.2016 року, 06 вересня 2016 року у приміщенні обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії  відбулися  загальні збори трудового колективу Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, на яких було розглянуто і погоджено проект нової редакції Статуту центру.

 

 

Презентував підлеглим нову редакцію Статуту Центру юрисконсульт НМЦ ЦЗ та БЖД  Матюхов В.А., який довів присутнім його основні положення. Працівники Центру не залишилися байдужими до документу і прийняли активну участь у його обговоренні. З суттєвими пропозиціями та доповненнями виступили Стахорський В.І., завідувач обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів, підполковник служби цивільного захисту Шляхов С.М., начальник циклу практичної підготовки, Кантор О.І., завідувач НКП м. Ізюм та ін.

Далі до присутніх звернувся начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. з доповіддю щодо результатів діяльності Центру за перше півріччя 2016 року та завдань, що стоять перед колективом на найближчу перспективу.

Також була заслухана інформація майора служби цивільного захисту Попова Ю.О., заступника начальника Центру щодо участі в семінарі - практикумі на тему: «Організація діяльності навчально-методичних центрів з методичного супроводу суб’єктів господарювання, що проводять навчання населення діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту», який відбувся у період з 30 серпня по 01 вересня 2016 року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області.

Після прийняття відповідної постанови загальні збори трудового колективу завершили свою роботу.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 106 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz