УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Січень » 24 » ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З 75 - РІЧЧЯМ (повний текст)
04:42
ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З 75 - РІЧЧЯМ (повний текст)

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З 75 - РІЧЧЯМ

24 січня 2015 року виповнилося 75 років з дня народження викладача Харківських обласних курсів удосконалення керівних кадрів АНІКІНА Геннадія Михайловича.

Народився Геннадій Михайлович у с. Мітьково Селижарівського району Тверської області в родині селян. У 1957 році після закінчення середньої школи вступив до Костромського училища хімічних військ. У 1960 році лейтенант Анікін Г.М.  був направлений для подальшого проходження військової служби до однієї з військових частин м. Харкова на посаду командира взводу дегазації місцевості.

Тут, у Харкові, він зустрів своє перше і єдине на все життя кохання, а в 1963 році у них з дружиною Раїсою Марківною народилася донька Ірина.

У 1965 році за сумлінне виконання посадових обов’язків старший лейтенант Анікін Г.М. був призначений на посаду командира роти хімічного захисту. З 1967 по 1973 рік проходив службу у Групі Радянських військ у Німеччині на посадах командира окремої роти хімічної розвідки та  начальника хімічної служби понтонно-мостового полку 1 гвардійської танкової армії. Там же в НДР у м. Дрездені народився син Валерій.

Після Групи Радянських військ у Німеччині продовжував службу у Червонопрапорному Далекосхідному військовому окрузі на посадах начальника хімічної служби танкового полку, командира окремого батальйону хімічного захисту, начальника хімічної служби навчальної мотострілецької дивізії, старшого офіцера штабу Управління хімічних військ ЧДВО.

Закінчив Московську військову академію хімічного захисту.

А далі – знову переїзд до нового місця служби. Тепер – до Білоруської РСР, де сумлінно виконував обов’язки старшого офіцера оперативно-тилового відділу штабу тилу військ Західного напрямку.

У 1990 році полковник Анікін Г.М., будучи заступником начальника хімічних військ 7 танкової армії, звільнився з військової служби в запас за вислугою років та переїхав для постійного проживання у м. Харків. Понад десять років працював у воєнізованій охороні Харківського метрополітену.

У 2001 році Геннадія Михайловича, зважаючи на його багаторічний досвід військової служби та високий професіоналізм у галузі протирадіаційного та протихімічного захисту запросили для роботи до Комінтернівської райдержадміністрації м. Харкова у відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

З жовтня 2003 року і по теперішній час Анікін Г.М. працює викладачем  обласних курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. Як зауважив викладач обласних курсів удосконалення керівних кадрів Шулєшко Є.П., Геннадій Михайлович користується неабиякою повагою серед колег, у нього величезний досвід роботи у сфері цивільного захисту. Цей досвід і глибокі знання він щедро передає слухачам курсів.

Свій 75 – річний ювілей Геннадій Михайлович зустрічає у піднесеному настрої, доброму гуморі, повному розквіті духовних і творчих сил. Його мудрість, духовна щедрість, готовність простягнути руку допомоги кожному, хто її потребує – все це заслуговує щирої подяки і величезної людської поваги.

Вітаючи Геннадія Михайловича з ювілеєм, усі працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області зичать йому доброго здоров’я, сімейного благополуччя і затишку та подальших успіхів.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету БЖД населення

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 248 | Додав: krizh_vv | Теги: юбилеем, поздpaвления, вітаємо, Юбиляр, ювіляр | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz