УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Червень » 3 » ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З 70 - РІЧЧЯМ
16:46
ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З 70 - РІЧЧЯМ

03 червня виповнилось 70 років з дня народження завідувача  обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Стахорського Володимира Ілліча.

 

Народився Володимир Ілліч в с. Задінецьке Зміївського району Харківської області. У 1962 році після закінчення Харківського спецремесленого училища був направлений для роботи у свій перший трудовий колектив - Криворіжське спецуправління № 454 треста “Енергоелектромонтаж”, де працював електоромонтером.

У червні 1964 року молодого фахівця - електрика призвали на дійсну військову строкову службу до лав Радянської Армії, яку він проходив в одній із військових частин ракетних військ стратегічного призначення Прикарпатського військового округу. Після звільнення в запас в червні 1968 року повернувся до рідного Змійова. Влаштувався на роботу слюсарем-електриком Зміївського районного об’єднання “Сільгосптехніка”, де зарекомендував себе сумлінним і дисциплінованим робітником. Молодого хлопця помітили, ставлення його до роботи та колег оцінили і вже через півроку запропонували посаду бригадира радгоспу “Шебелінський” Зміївського району Харківської області.

А потім розпочався довгий і тернистий шлях служби вогнеборця. Виявилося, що це і є головна справа його життя. Набирався досвіду на посаді водія СВПЧ – 5 УПО УВС Харківського облвиконкому. У складі караулу виїжджав на тушіння пожеж та ліквідацію наслідків інших надзвичайних ситуацій. А в 1972 році, після закінчення Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР був призначений на посаду начальника караулу 4-ї самостійної воєнізованої пожежної частини УПО УВС Харківського облвиконкому. Тут в повному обсязі розкрився його талант командира і керівника.

У подальшому, на яких би посадах не проходив службу Володимир Ілліч, керівництво УПО УВС  Харківського облвиконкому завжди високо цінувало його високий професіоналізм, кмітливість та творчий підхід при вирішенні завдань за посадами, які він обіймав: і в інспекції державного пожежного нагляду Балаклійського РВ ВС, і на посаді начальника відділення пожежної охорони відділу ВС Готвальдівського райвиконкому, і начальника відділу державного пожежного нагляду Зміївського району.

Закінчив карьєру вогнеборця  Володимир Ілліч  у квітні 1998 року на посаді начальника 58-ї самостійної державної пожежної частини по охороні Зміївського району УДПО УМВС України в Харківській області у званні підполковника внутрішньої служби після обрання його Головою Зміївської міської ради.

Мешканці м. Змійова двічі віддавали свої голоси на виборах міського голови за Володимира Ілліча. За два терміни свого головування від доклав багато зусиль щодо розквіту рідного міста. Недарма містяни і тепер дякують йому за той внесок, що він зробив у справу відновлення історичних пам’яток Зміївського району і збереження промислового потенціалу міста.

З липня 2006 року Стахорський В.І. - заступник начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області з навчальної та виробничої роботи. Согодні він очолює обласні та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД.

Володимир Ілліч ніколи не забував про підвищення свого професійно-освітнього рівня – у 1980 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «правознавство».

Свій 70-річний ювілей він зустрічає у повному розквіті фізичних, духовних і творчих сил. Його мудрість, духовна щедрість, готовність простягнути руку допомоги кожному, хто її потребує – все це заслуговує щирої подяки і величезної людської поваги.

Вітаючи Володимира Ілліча з ювілеєм, усі працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області зичать йому доброго здоров’я, сімейного благополуччя і затишку та подальших успіхів у роботі.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 127 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz