УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Грудень » 4 » VII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТА 105 МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ EAS «БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ» У ХАРКОВІ
15:31
VII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТА 105 МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ EAS «БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ» У ХАРКОВІ

3-4 грудня 2015 року в Харківському національному політехнічному університеті відбулася VII Міжнародна науково-методична конференція та 105 міжнародна наукова конференція EAS «Безпека людини в сучасних умовах», на яку були запрошені та прийняли участь в роботі педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Учасники конференції в своїх доповідях були одностайні, що як і у попередні роки, нажаль, залишається негативна тенденція раннього старіння населення в Україні, поширюється молодіжний алкоголізм, розростається епідемія туберкульозу, СНІДу та інші проблеми, у тому числі і проблеми, пов’язані з веденням бойових дій на сході України.

Перед учасниками конференції із звітом про діяльність громадської  організації «Спілка фахівців з безпеки життєдіяльності людини» м. Харкова виступив заступник голови оргкомітету конференції завідувач кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Харківського національного політехнічного університету професор Березуцький В.В. Він зазначив, що Спілка продовжує виконувати роботу щодо об'єднання зусиль усіх фахівців, які б змогли зробити свій внесок у покращення стану безпеки людини у Харкові та інших містах України.

Одним із постійних членів Спілки є Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. Як зазначив у своєму виступі завідувач обласним методичним кабінетом Рачков С.М., наш Центр робить вагомий внесок у справу пропаганди культури безпеки життєдіяльності серед населення області, здійснюючи методичний супровід суб’єктів господарювання, тісно взаємодіючи з районними методичними кабінетами, опорними загальноосвітніми навчальними закладами, дошкільними виховними закладами та профільними кафедрами з безпеки життєдіяльності та охорони праці вищих навчальних закладів Харкова. Найкращі стосунки останніми роками склалися з кафедрою «Охорона праці та навколишнього середовища» Харківського національного політехнічного університету, яку очолює професор Березуцький В.В.

Під час роботи секцій обговорювались питання щодо проблем небезпеки підприємств, сільського господарства, транспорту та навколишнього середовища, безпеки людини в сучасних умовах, інформаційних та експертних систем у вирішенні питань безпеки життєдіяльності та ін.

У рамках конференції також було проведено засідання громадської науково-методичної ради з напрямку дисциплін безпеки життєдіяльності людини: «Охорона праці», «Цивільний захист», «Безпека життєдіяльності» та «Основи медичних знань».

 Конференція, розглянувши доповіді науковців, фахівців із безпеки життєдіяльності та охорони праці, викладачів та інших учасників міжнародної науково-методичної конференції «Безпека людини у сучасних умовах», прийняла відповідну резолюцію.

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 203 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz