УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Вересень » 17 » УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ ПРАЦІВНИКІВ НМЦ ЦЗ та БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ РЯТУВАЛЬНИКА
15:31
УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ ПРАЦІВНИКІВ НМЦ ЦЗ та БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ РЯТУВАЛЬНИКА

17 вересня у Навчально-методичному центрі  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося урочисте зібрання працівників, яке відкрив начальник Центру Тесленко О.М.

День рятувальника України — офіційне професійне свято, що відзначається щорічно 17 вересня. У цей день приймають првітання усі співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, сказав він. Історія свята розпочалася в 1995 році, коли в Україні почали відзначати День працівника пожежної охорони. У серпні 2004 року було встановлено професійне свято День працівників цивільного захисту, яке відзначалось щорічно 17 вересня.

З 2008 року, згідно Указу Президента України 17 вересня встановлено як День рятувальника. Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадян, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Як дата святкування було вибрано саме 17 вересня? Тому, що це - день святкування православною церквою ікони Божої Матері, іменованої «Неопалима Купина», яка є покровителькою пожежних і рятувальників, а також помічницею людей, що потрапили в біду.

УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ

Відкриваючи урочисте зібрання, Тесленко О.М. привітав усіх педагогічних працівників Центру з нашим професійним святом. Вшанування Дня рятівника є державним визнанням неоціненного внеску людей нашої професії, - зауважив він, – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Далі Тесленко О.М. вручив педагогічним працівникам почесні грамоти від імені Голови ДСНС, начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту та Харківського міського голови. Також було оголошено наказ Начальника НМЦ ЦЗ та БЖД про заохочення особового складу Центру з нагоди святкування Дня рятувальника.

Завершуючи урочисте зібрання працівників Центру, Тесленко О.М. окреслив найближчі завдання колективу щодо навчання керівного складу суб’єктів господарювання та пропаганди серед населення знань у сфері цивільного захисту.

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 208 | Додав: krizh_vv | Теги: урочисте зібрання, День рятувальника України, 17 вересня, урочистості, День рятувальника, урочиста подія | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz