УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Грудень » 24 » У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЦЕНТРУ ЗА 2015 РІК ТА ВИЗНАЧЕНО ЗАВДАННЯ НА 2016 РІК
16:49
У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЦЕНТРУ ЗА 2015 РІК ТА ВИЗНАЧЕНО ЗАВДАННЯ НА 2016 РІК

24 грудня 2015 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та  безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося розширене засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення питання щодо  підсумків навчально-виробничої та господарської діяльності Центру за 2015 рік та обговорення і затвердження плану роботи на 2016 рік. В заході взяли участь усі педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. Після оголошення порядку денного та узгодження регламенту засідання педагогічної ради, він надав слово завідувачу обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Стахорському В.І., який виступив з доповіддю щодо результатів навчально-виробничої діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області за 2015 навчальний рік та завдань, які стоять перед педагогічним колективом  на наступний навчальний рік.

Педагогічні працівники Центру Стахорський В.І.

Із зазначеного питання також виступили начальник циклу практичної підготовки підполковник служби ЦЗ Шляхов С.М., завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А. Вони проінформували присутніх про стан навчальної роботи у підпорядкованих їм підрозділах і надали ряд пропозицій щодо покращення якості та функціональної спрямованості навчального процесу  Центру.

Далі була заслухана доповідь завідувача обласного методичного кабінету Рачкова С.М., який представив педагогічній раді аналіз методичної роботи Центру за минулий та пропозиції до плану роботи на майбутній 2016 рік.

В обговоренні даного питання активну участь прийняли викладачі обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів Вигляд О.Н., Олійник Г.І., завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А., заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи майор служби ЦЗ Попов Ю.О, начальник Центру Тесленко О.М., інші педагогічні працівники.

Рачков С.М.

Попов Ю.О.

Педагогічна рада обговорила склад та основні завдання  методичної комісії з функціонального навчання та практичної підготовки. Головою комісії більшістю голосів обрано викладача обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Вигляда О.М.

Далі педагогічна рада заслухала доповіді фахівців Центру з персоналу та матеріально-технічного забезпечення Скрипника В.М. і Пляки А.О. з питань кадрового та, відповідно, матеріально-технічного забезпечення Центру.

Пляка А.О.

Скрипник В.М.

Після обговорення питань порядку денного педагогічна рада одноголосно прийняла відповідне рішення.

 

Олександр Березан, методист обласного  методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 166 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz