УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Червень » 23 » У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2016 РОКУ
16:49
У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2016 РОКУ

У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2016 РОКУ

 

23 червня 2016 року  у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та  безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення діяльності структурних підрозділів Центру у І півріччі.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М. Після оголошення порядку денного та узгодження регламенту засідання педагогічної ради, він надав слово завідувачу обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Стахорському В.І., який виступив з аналізом результатів моніторингу функціонального навчання Центру.

 

Стахорський В.І.

 

Педагогічні працівники Центру

Із зазначеного питання також виступили старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки Прохоренко В.І. та  завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Ізюм Кантор О.І. Вони проінформували присутніх про стан навчальної роботи у їхніх підрозділах і надали ряд пропозицій щодо покращення якості та функціональної спрямованості навчального процесу Центру.

Далі була заслухана доповідь завідувача обласного методичного кабінету Рачкова С. М., який представив педагогічній раді результати атестації педагогічних працівників у 2016 році. 

Педагогічна рада також обговорила результати інформаційно-просвітницької діяльності та пропаганди знань серед населення з питань захисту і дій у надзвичайних ситуаціях в структурних підрозділах Центру.   

В обговоренні питань порядку денного прийняли активну участь викладачі обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Крохмаль М.В. та Олійник Г.І., завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Ізюм Кантор О.І., начальник Центру Тесленко О.М., інші педагогічні працівники.

 

 

Рачков С.М.

 

Прохоренко В.І.

Далі педагогічній раді були представлені для  обговорення і схвалення навчально-методичні рекомендації:

- «Небезпеки альтернативної дружби», випуск № 24 - методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М.;

- «Розваги молодих: головне - вижити!», випуск № 25 - методист обласного методичного кабінету Черепаха В.М.;

- «Організація підготовки та проведення спільних об’єктових тренувань спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту» - методист обласного методичного кабінету Рашкевич С.А.;

- «Написання та оформлення публікацій у засобах масової інформації з питань цивільного захисту педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД» - методист обласного методичного кабінету Березан О.М.

Після обговорення питань порядку денного педагогічна рада одностайно прийняла відповідне рішення.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного  методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 128 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz