УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Лютий » 26 » У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ
16:23
У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ

26 лютого 2016 року на обласних та м. Харкова курсах удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області закінчила навчання чергова група слухачів.

Протягом тижня в період з 22 по 26 лютого на курсах пройшли підготовку за програмою функціонального навчання керівного складу фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту сільські голови,  директори загальноосвітніх навчальних закладів, керівники закладів охорони здоровя Нововодолажського та Валківського районів, голова Балаклійської державної адміністрації та інші керівники суб’єктів господарювання м. Харкова та області.

Жодних сумнівів, що збагатившись теоретичним багажом під час навчання, посадові особи з питань цивільного захисту докладуть максимум зусиль аби не допустити на своїх об’єктах виникнення та розвитку надзвичайних ситуацій, а вразі їх виникнення в наслідок непереборної сили, діятимуть вміло, злагоджено і рішуче, щоби мінімізувати їх наслідки.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 192 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz