УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Квітень » 14 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ У КУП’ЯНСЬКОМУ ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ЯСЛА-САДОК № 2»
16:42
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ У КУП’ЯНСЬКОМУ ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ЯСЛА-САДОК № 2»

14.04.2016 року у Куп’янському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок № 2 комбінованого типу» Куп’янської міської ради було проведено комплексне об’єктове тренування та протипожежне тренування як  закінчення «Тижня безпеки дитини».

В цьому заході приймали участь представники Куп’янського медичного коледжу, представники районного відділу ДСНС України. Методичну допомогу у підготовці та проведенні заходу  надавав майстер виробничого навчання НКП м. Куп’янськ  Кащей А.М.

Головною метою заходу було: формування у  дітей свідомого відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті. Поліпшення якості освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогів, пропагування здорового способу життя серед педагогів, дітей та їх батьків.  

 Продовж тижня діти ознайомилися з правилами поведінки вдома, складали правила протипожежної безпеки, вирішували ситуації щодо поведінки з незнайомими людьми.

Діти мали визначити, в чому полягає небезпека від маленького сірника, і як вогонь може допомагати людям.

В дослідницько-експериментальній діяльності діти мали змогу дізнатися   про те, які матеріали загоряються швидко, які сильно задимлюються,   а які не горять зовсім.

Діти працювали в міні-групах. Вони мали вирішити різні завдання:

- як можна захистити себе від задимлення;

- що можна використовувати при пожежогасінні;

- складали правила поведінки з протипожежної безпеки.

Протягом тижня діти розглядали альбоми, ілюстрації до художніх творів про пожежних та пожежі. Вони вчили прислів’я та вірші про небезпеку від вогню.

Підсумком проведення «Тижня безпеки дитини» стало проведення комплексного об’єктового та протипожежного тренувань. Під час тренування було вдосконалено алгоритм дій керівництва та персоналу закладу при виникненні надзвичайних ситуацій різноманітного характеру.

Під час виникнення умовної «пожежі» було відпрацьовано алгоритм дій з евакуації дітей та персоналу дитячого закладу і ліквідації пожежі за допомогою підручних засобів пожежогасіння.

 

Андрій Мєтєльов, завідувач Навчально-консультаційного пункту міста Куп’янськ

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 107 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz