УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Листопад » 21 » ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ПЕДАГОГАМИ КОЛЕДЖУ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ХНТУСГ імені ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
16:18
ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ПЕДАГОГАМИ КОЛЕДЖУ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ХНТУСГ імені ПЕТРА ВАСИЛЕНКА

ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ПЕДАГОГАМИ КОЛЕДЖУ ПЕРЕРОБНОЇ ТА ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА імені ПЕТРА ВАСИЛЕНКА

21 листопада відповідно до плану спільних дій Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області і Департаменту освіти Харківської ОДА до студентів та викладачів Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, який вже багато років поспіль очолює Лідія Скрипка завітали представники Центру з метою  навчити студентів Коледжу діям у разі  виникнення надзвичайних ситуацій, а саме: діям при виникненні пожежі, виявленні вибухонебезпечних предметів, правилам поведінки в умовах масового скупчення людей тощо.

Майстер виробничого навчання обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів I категорії Людмила Хархальова розповіла молоді про причини виникнення побутових пожеж, прийомах та правилах користування первинними засобами пожежогасіння, способах евакуації із приміщень, що охопленні пожежею і прийомах надання першої долікарняної допомоги громадянам, що потерпіли від впливу сильнодіючих отруйних речовин та термічних опіків.

Присутнім також було продемонстровано декілька навчальних відеороликів щодо правил поведінки громадян при виникненні пожежі та способів і прийомів евакуації з осередків пожежі.

Такі тематичні зустрічі у закладах освіти Харкова та області стали вже традиційними. Фахівців Навчально-методичного центру запрошують і завжди раді вітати не тільки у вищих але і дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідно до плану взаємодії з Департаментом освіти Харківської ОДА в районах міста області розпочато підготовчий етап до проведення у наступному році Тижнів безпеки дитини у ДНЗ та Днів цивільного захисту у ЗНЗ. Як повідомлялося раніше, обласним методичним кабінетом Центру проводяться семінари в Управліннях освіти районів, цільові інструктивно-методичні заняття в опорних з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Сьогоднішня зустріч зі студентами і педагогами Коледжу переробної та  харчової промисловості м. Харкова – один із багатьох епізодів повсякденної діяльності Центру на ниві навчання жителів міста та області заходам запобігання надзвичайним ситуаціям та правилам поведінки у разі їх виникнення. Наша особлива увага – дітям та молоді, адже від того які знання та навички вони отримають під час навчання великою мірою залежить безпека їхнього подальшого життя і передача життєвого досвіду наступним поколінням.

Це переконання не тільки майстра виробничого навчання Людмили Хархальової, яке вона висловила підводячи підсумки сьогоднішньої зустрічі з учасниками навчального процесу Коледжу, але і професійне кредо всього педагогічного колективу Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

 

                                                                                                                

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 91 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz