УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Березень » 17 » ПРОЙШЛИ СПЕЦІАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КЕРІВНИКИ РАЙОННИХ ДІЛЬНИЦЬ КП «ЖИЛКОМСЕРВІС»
16:30
ПРОЙШЛИ СПЕЦІАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КЕРІВНИКИ РАЙОННИХ ДІЛЬНИЦЬ КП «ЖИЛКОМСЕРВІС»

17 березня 2016 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області закінчила навчання чергова група слухачів.

 

У період з 15 по 17 березня 2016 року на циклі практичної підготовки обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів, який очолює підполковник служби цивільного захисту Шляхов С.М.,  пройшли підготовку за програмою функціонального навчання керівники  дільниць КП «Житлокомсервіс» м. Харкова.

 

 

Під час проведення занять слухачам були доведені основні положення законодавчої бази з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, оперативного реагування на них та ліквідації їх наслідків, заходи щодо організації захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, основи управління функціональними і підсистемами єдиної системи цивільного захисту України (ЄДС ЦЗ).

 

 

Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання Прохоренка В.І., Бодніка П.М.,  Довгая Ю.М. (на знімку) слухачі набули практичних навичок щодо прийняття рішень для виконання завдань оперативного реагування на надзвичайні ситуації; організовувати управління при проведенні аварійно-рятувальних робіт, життєзабезпеченні населення при виникненні надзвичайних ситуацій; аналізувати і узагальнювати дані обстановки, організовувати навчання особового складу спеціалізованих служб, формувань ЦЗ та населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

 

 

Олександр Березан,  методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 189 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz