УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Березень » 4 » ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ КЕРІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:00
ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ КЕРІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

04 березня 2016 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області закінчила навчання чергова група слухачів.

Протягом тижня в період з 29 лютого по 04 березня 2016 року на обласних та м. Харків курсах удосконалення керівних кадрів, які очолює Стахорський В.І., пройшли підготовку за програмою функціонального навчання керівники Управління соціального захисту населення Богодухівської РДА, Відділу освіти та Управління агропромислового розвитку Великобурлуцької РДА, керівники інших суб’єктів господарювання Первомайського, Валківського районів Харківської області та Київського і Холодногірського районів м. Харкова.

Основна мета навчання - поглиблення спеціальних знань, умінь та навичок необхідних для виконання певних дій щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, а також здійснення ефективного управління силами і засобами під час локалізації або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного походження у разі їх виникнення.

Як зауважив викладач обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Крохмаль М.В. ( на фото), - керівники установ та підприємств області, що протягом тижня навчались на курсах, збагатившись теоретичним багажем, докладуть максимум зусиль аби не допустити на своїх об’єктах виникнення та розвитку надзвичайних ситуацій, а в разі їх виникнення в наслідок непереборної сили, діятимуть вміло, злагоджено і рішуче, щоби мінімізувати їх наслідки.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 147 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz