УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Березень » 17 » ПРАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У КОМІНТЕРНІВСЬКОМУ РАЙОНІ ХАРКОВА
16:28
ПРАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У КОМІНТЕРНІВСЬКОМУ РАЙОНІ ХАРКОВА

За даними ГУ ДСНС в Харківській області такої великої кількості надзвичайних подій на території Харківської області ще не було. Особливо зросла кількість пожеж. Протягом 2015 року їх сталося 6918. Це на 57.3 % більше чим за попередні два роки.

 За кількістю пожеж, що сталися в області протягом перших двох місяців 2016 року ми випереджаємо показники минулого 2015 року.  А це означає, що терміново необхідно шукати нові нетрадиційні шляхи в роботі з громадянами.

Керівники суб’єктів господарювання Комінтернівського району м. Харкова з початку  2016 року активно проводять практичні заходи з питань цивільного захисту. Перш за все, це  ХАК «Обленерго»,  Комінтернівська РДА м. Харкова,  районне відділення КП «Харківські теплові мережі» та інші.

Майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області постійно  надають допомогу  в їх організації, підготовці і проведенні.  

За узгодженням з керівниками суб’єктів господарювання ми проводимо зустрічі з працівниками,   проводимо з ними бесіди, мета яких полягає в тому, щоби довести інформацію до громадян, навчити запобіганню  надзвичайних ситуацій, а в разі їх виникнення - правильними діями мінімізувати їх наслідки.

Одна з таких зустрічей відбулася 17 березня 2016 року в Харківському високовольтному районі електричних мереж АК "Харківобленерго".

 

 

На сьогодні ще рано  оцінювати результати цієї роботи, але та зацікавленість людей в наданому матеріалі, їх запитання, бажання набути якомога більше знань з питань безпеки  життєдіяльності говорить сама за себе. Вважаю, що такі заходи з персоналом підприємств, організацій та установ нашого міста є дуже важливими в нашій роботі. Такі зустрічі необхідні для наших громадян, вони позитивно і з вдячністю сприймаються працівниками та керівництвом  суб’єктів господарювання.

 

 

Людмила Хархальова, майстер виробничого навчання обласних та м. Харків курсів  удосконалення керівних кадрів    першої категорії

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 199 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz