УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Квітень » 12 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ЗОШ № 151 КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА
16:24
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ЗОШ № 151 КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ М. ХАРКОВА

День ЦЗ в школі діти сприймають як свято – і цьому треба тільки радіти. В піднесеному настрої, в святковому вбранні, з посмішками на обличчі 12 квітня 2016 року пройшов показовий день цивільного захисту в Харківській ЗОШ № 151.

План проведення був дуже насичений різноманітними заходами: не залишив нікого байдужим урок національно-патріотичного виховання «Сьогодні знову б’ють дзвони». Згадка про терористичні акти Беслану та Норд-Осту викликали сльози у присутніх на уроці 9-го класу «Тероризм: його витоки та наслідки. Відкрите засідання Служби Безпеки ООН» та багато інших цікавих та повчальних заходів.

Завершальним етапом Дня  ЦЗ стало комплексне об’єктове тренування постійного складу школи за ввідною: «Тероризм. Знаходження в приміщенні школи підозрілого предмету».

Враховуючи той факт, що цей захід був  показовим і проводився для всіх керівників шкіл Комінтернівського адміністративного району м. Харкова, основною метою  якого було нагадати, а можливо, і навчити  присутніх алгоритму дій постійного складу школи при виникненні надзвичайної ситуації, у  ЗОШ №151 був створений навчальний фільм (завантажити його можна тут),  в якому в повільному доступному для осмислення дій темпі показана робота працівників школи по виконанню основної задачі: спасіння дітей.

 

Людмила Хархальова, майстер виробничого навчання обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 124 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz