УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Квітень » 20 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В РОГАНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ
16:00
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В РОГАНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ

20 квітня 2016 року на базі Роганської гімназії Харківського району, яку очолює Меленті В.І., за активного сприяння Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області пройшов показовий «День Цивільного захисту».

 

Основна мета проведеного заходу: удосконалення форм і методів роботи керівників та працівників освітніх установ щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах, формування у персоналу загальноосвітніх навчальних закладів навичок правильно та чітко діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту здоров’я і життя своїх вихованців, формування у них високих морально-психологічних якостей.

У заходах «Дня цивільного захисту» прийняли участь Майський Г.Ю., головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Бабельчук О.І., начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації; полковник служби цивільного захисту Лупандін І.В., начальник відділу зав’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні; Рачков С.М., завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та

безпеки життєдіяльності Харківської області; Соболь Т.А., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби відділу освіти Харківської районної державної адміністрації; військовослужбовці Збройних Сил України в/ч А-1933, що дислокується в селищі Рогань, спецпризначенці відділу «С» Харківського прикордонного загону; директори ЗНЗ Харківського району та представники районів Харківської області.

Для учасників показового заходу організаторами було проведено навчально-методичний семінар, на якому  виступив завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Рачков С.М. з доповіддю «Модернізація законодавчої бази заходів цивільного захисту та практичне її втілення як шлях вирішення питань ЦЗ та БЖД в закладах освіти». Також були заслухані доповіді інших учасників семінару:

 

- «Взаємодія як шлях ефективної організації та проведення в закладах освіти Харківської області заходів, спрямованих на безпеку дітей», - Лупандін І.В., начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Харківській області;

- «Правові та психолого-педагогічні аспекти забезпечення виживання та захисту дітей в надзвичайних ситуаціях», - Соболь Т.А., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби відділу освіти Харківської районної державної адміністрації;

- «Організація роботи з питань ЦЗ в Роганській гімназії. Дії у випадках загрози терористичних актів: захват заручників», - Демиденко  І.П., заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії.

 

Директор гімназії Меленті В.І. презентувала учасникам показового «Дня цивільного захисту» алгоритм дій керівника загальноосвітнього навчального закладу щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Окрема увага була приділена випадкам виявлення невідомих підозрілих предметів та можливого захоплення навчального закладу терористами.

 

Учасникам показового заходу було продемонстровано роботу ланок пожежогасіння, охорони громадського порядку та санітарного посту. Перед учасниками семінару та учнями Роганської гімназії також виступили військовослужбовці контрактної служби в/ч А 1933, які продемонстрували засоби індивідуального захисту під час хімічного, бактеріологічного та радіаційного зараження.

Прикордонники продемонстрували пошукові дії собак у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, зброї та наркотичних речовин, а також дії під час затримання порушника кордону, який намагався перетнути його на автомобілі.

 

«День цивільного захисту» завершився проведенням комбінованих естафет з елементами рятувальних робіт та підведенням підсумків роботи всіх учасників семінару.

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 248 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz