УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Березень » 17 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В КУП’ЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №2
16:20
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В КУП’ЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №2

17 березня 2016 року в Куп’янській гімназії №2, яку очолює Л. Богданова, успішно пройшов показовий День цивільного захисту. Його завдання - навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 

Учні та педагогічний колектив гімназії удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці школярі зібрались на подвір’ї гімназії на урочисту лінійку, де заступником директора О. Суровою було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

На першому уроці в цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухонебезпечні предмети,  про правила поведінки на водоймах, провели вікторини.

 

 

Протягом дня учні та гості мали змогу переглянути виставку плакатів, стіннівок, малюнків, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Представник Куп’янського міського відділу поліції А. Кряж  показав навчальні фільми та розповів про заходи безпеки при тероризмі. 

Головним етапом показового Дня цивільного захисту стала евакуація школи при виникненні «пожежі», де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку на випадок пожежі у навчальному закладі.

 

 

Залучення фахівців-професіоналів до участі у відповідних заходах вже стало доброю традицією у Куп’янську. 

У цей час найбільш цікавою була круговерть практично-демостраційних занять, які на місцях провели волонтери Куп’янського медичного коледжу імені М. Шкарлетової (командир Баглай І.), майстер Навчально-консультаційного пункту (Кащей А.), вчителі та старшокласники гімназії.

Вміло, цікаво та рішуче діяли під час «пожежі» рятувальники Купянського відділення ДСНС (Рибалко О.), які «врятували постраждалого» та ліквідували «пожежу».

 

 

Медичні працівники гімназії продемонстрували надання першої медичної допомоги, а волонтери Куп’янського медичного коледжу показали на практиці надання само- та взаємодопомоги.

День цивільного захисту пройшов злагоджено, всі проведені заходи відрізнялися високим рівнем підготовки, були цікавими, пізнавальними, мали практичну спрямованість. Під час Дня ЦЗ пройшли захисти проектів з наочності, газет, плакатів, макетів надзвичайних ситуацій, учні початкових класів читали власні вірші щодо запобігання надзвичайних ситуацій.

 

 

На завершення Дня ЦЗ були проведені виступи учасників військово-спортивної естафети з елементами виконання нормативів цивільного захисту, лінійка та вручення грамот.

День цивільного захисту проведено цікаво та пізнавально.  

В його проведені активну участь взяли гості гімназії: начальник Куп’янського  відділу освіти С. Пасічник, головний спеціаліст цього відділу О. Черенок, інспектор з питань цивільного захисту міської ради О. Промський, старший інспектор Куп’янського районного відділу ГУ ДСНС С. Осматеско.

 

Андрій Мєтєльов, завідувач навчально-консультаційного пункту м. Куп’янськ

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 230 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz