УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Квітень » 14 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ №111
16:30
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ №111

Дії учнів та органу управління цивільного захисту навчального закладу при виникненні надзвичайних ситуацій – основний лейтмотив проведення показового Дня цивільного захисту і комплексного об’єктового та протипожежного тренування, який було проведено 14 квітня 2015 року у Харківській ЗОШ №111, яку очолює Савинська Л.І. (відеоматеріал даного заходу тут).

Основною метою проведеного заходу стало формування здібностей учнів правильно та чітко діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту свого здоров’я і життя, формування у них високих морально-психологічних якостей, удосконалення форм і методів роботи керівників та працівників освітніх установ щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах.

Відкриття Дня цивільного захисту почалося із традиційної шкільної лінійки. В урочистому заході прийняли участь:

- Гресь О.В., начальник управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради;  

- Бабенко В.І., заступник начальника відділу захисту населення міських районів управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради;

- Рачков С.М., завідувач обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Харківської області;

-  Березан О.М., Черепаха В.М., методисти обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Харківської області; 

- Олійник Г.І., старший викладач Харківських обласних курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області; керівники загальноосвітніх навчальних закладів Київського району м. Харкова.

Організаторами заходу було сплановано і проведено безліч різноманітних заходів у контексті Дня цивільного захисту. Це і різноманітні за формою і темою відкриті уроки, а саме: «Надзвичайні ситуації», «Правила користування електричними приладами», «Радіаційні ушкодження та заходи безпеки при радіації», «Заходи пожежної безпеки», це і конкурс малюнків «Природні стихійні лиха», це і змагання команд учнів старших класів зі складання нормативів з цивільного захисту.

 Окремо присутнім була продемонстрована  робота штабу цивільного захисту навчального закладу щодо реагування на виникнення надзвичайної ситуації і організації евакуації персоналу та учнів школи.

Також було представлено майстер-клас «Знай та умій», який провели медичні працівники Московської районної організації товариства Червоного Хреста України Бездєтко Л.Є. та Теслюк Л.О.

Під час проведення заходів Дня цивільного захисту окремо відпрацьовувалось питання евакуації учнів та персоналу школи. Учням та усім присутнім було продемонстровано злагоджену роботу одного із Харківських пожежно-рятувальних підрозділів.

Підводячи підсумки показового Дня цивільного захисту, начальник управління освіти адміністрації Московського району Гресь О.В. щиро подякувала педагогічному колективу, а  особливо директору школи Савинській Л.І., за сумлінне ставлення до організації і проведення показового заходу і висловила сподівання, що присутні на семінарі керівники інших шкіл Московського району м. Харкова при проведенні у своїх навчальних закладах заходів цивільного захисту скористаються практичним досвідом, що отримали його сьогодні.

На підведені підсумків також виступили інші керівники шкіл району і представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області та керівники департаменту цивільного захисту м. Харкова  і державної  адміністрації Московського району. Усі одноголосно висловились за те, що основна мета показового заходу досягнута.

Але найголовнішим підсумком Дня цивільного захисту можна назвати інше – це ті  знання і ті навички, які отримали діти під час занять з питань цивільного захисту населення. І не тільки діти. Вчителі теж отримали безцінний досвід. Досвід організаційний, управлінський. Вміти діяти у надзвичайних ситуаціях, не розгубитись – це теж результат. Вагомий.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 220 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz