УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Квітень » 21 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ГІМНАЗІЇ №1 м. КУП’ЯНСЬКА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
15:12
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ГІМНАЗІЇ №1 м. КУП’ЯНСЬКА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Харківської області за активної  підтримки  Департаменту  науки і освіти Харківської ОДА в особі головного спеціаліста відділу професійної освіти Майського Г.Ю., продовжує роботу щодо реалізації основних завдань цивільного захисту в закладах освіти  Харківської області з метою спільної координації методичної діяльності та підвищення якості  знань  учасників навчально-виховного процесу з питань  безпеки життєдіяльності.

Так, 21 квітня 2015 року  в Куп’янській гімназії №1 Куп’янської міської ради, з метою формування єдиних підходів щодо проведення основних заходів з цивільного захисту в загальноосвітніх та професійно - технічних навчальних закладах Харківської області, обміну досвідом з питань підготовки керівного складу та молоді до дій в умовах надзвичайних ситуацій,  відбувся  Показовий  «День  цивільного захисту» та  комплексне об’єктове тренування, до участі в якому були залучені представники районних  відділів освіти, які відповідають за питання цивільного захисту, представники опорних загальноосвітніх навчальних та професійно - технічних навчальних закладів.

Показовий захід було підготовлено і проведено за активного сприяння начальника відділу освіти Куп'янської міської ради Харківської області Пасічник Світлани Михайлівни, заступника начальника відділу освіти Шовкопляс Тетяни Володимирівни та завдяки наполегливості і творчого підходу до вирішення завдань цивільного захисту директора гімназії №1  Чуб Світлани Володимирівни, її заступника з навчально-виховної роботи Жеваченко Олени Вікторівни та усього педагогічного колективу навчального закладу.

Методичний супровід на етапі попередньої підготовки показового Дня цивільного захисту здійснювався  працівниками Навчально-консультаційного пункту м. Куп’янська. Найбільших зусиль було докладено майстром виробничого навчання  НКП Кащеєм Олександром Миколайовичем.

У заходах Дня ЦЗ також прийняли участь методисти обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області Черепаха Вікторія Миколаївна та Рашкевич Сергій Анатолійович.

Показовий  «День  цивільного захисту» та комплексне об’єктове тренування показали високий  професіоналізм та впевнені дії  керівного складу гімназії при виникненні різних НС, якісне відпрацювання усіх складових, неабияку  педагогічну майстерність під час проведення різноманітних видів роботи з учнями,  а також злагоджену роботу  на всіх рівнях, що є запорукою  ефективного вирішення головних  завдань та мети проведення заходу як показового.

Підводячи підсумки Показового Дня цивільного захисту у загальноосвітньому навчальному закладі, усі присутні щиро дякували за організацію та проведення такого життєво необхідного, актуального та корисного заходу, а також за достойне виконання свого професійного обов’язку – збереження  життя і здоров’я  дитини.

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 229 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz