УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Квітень » 16 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №161
16:52
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №161

16 квітня 2015 року Харківському ліцеї № 161 «Імпульс» яким керує Рибальченко В.В.,  відбувся показовий День цивільного захисту.

Основною метою проведеного заходу стало формування здібностей учнів правильно та чітко діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту свого здоров’я і життя, формування у них високих морально-психологічних якостей, удосконалення форм і методів роботи керівників та працівників освітніх установ щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах.

Організаторами заходу було сплановано і проведено безліч різноманітних заходів у контексті Дня цивільного захисту. Це і різноманітні за формою і темою відкриті уроки, а саме: відкритий урок «Психологія поведінки людини в екстремальних ситуаціях», урок історії «Надзвичайні ситуації мирного часу», урок із художньої культури «Зображення надзвичайних ситуацій у світовій культурі», це і конкурс презентацій «Тероризм – загроза суспільству», конкурс з основ здоров'я, образотворчого мистецтва, художньої культури «Стихійні лиха в картинах художників».

Окремо присутнім була продемонстрована  робота штабу цивільного захисту навчального закладу щодо реагування на виникнення надзвичайної ситуації і організації евакуації персоналу та учнів школи.

Під час проведення заходів Дня цивільного захисту окремо відпрацьовувалось питання евакуації учнів та персоналу школи.       

Головним підсумком показового Дня цивільного захисту стали ті  знання і ті навички, які отримали діти під час занять з питань цивільного захисту населення. І не тільки діти. Вчителі теж отримали безцінний досвід. Досвід організаційний, управлінський. Вміти діяти у надзвичайних ситуаціях, не розгубитись – це теж результат.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 192 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz