УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Квітень » 7 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ I-III СТУПЕНІВ № 155
16:58
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ I-III СТУПЕНІВ № 155

7 квітня 2016 року у Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 155, яку очолює Возний Ігор Васильович, за активного сприяння ГУ ДСНС України в Харківській області та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області пройшов показовий «День Цивільного захисту» для керівників загальноосвітніх закладів Індустріального району м. Харкова.

Основна мета проведеного заходу: удосконалення форм і методів роботи керівників та працівників освітніх установ щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у навчальних закладах, формування в учнів навичок правильно та чітко діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту свого здоров’я і життя, формування у них високих морально-психологічних якостей.

 

        

Відкриття Дня цивільного захисту почалося із традиційної шкільної лінійки. В урочистому заході прийняли участь:

- Збицька О.Л., начальник управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради;

-  Дворник О.М., методист управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради;

-  Бабенко В.І., заступник начальника відділу захисту населення міських районів управління цивільного захисту Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради;

-  Веретенніков А.А., начальник відділу управління рятувальних сил ГУ ДСНСУ в Харківській області, підполковник служби цивільного захисту;

-  Костюк Ю.Г., методист обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів  Навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Харківської області;

- Олійник Г.І., старший викладач обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області;

-  Хархальова Л.І., майстер виробничого навчання обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області;

- керівники загальноосвітніх навчальних закладів Індустріального району м. Харкова.

 

 

Організаторами заходу було сплановано і проведено безліч різноманітних заходів у контексті Дня цивільного захисту. Це і різноманітні за формою і темою відкриті уроки, а саме: «Надзвичайні ситуації», «Правила користування електричними приладами», «Радіаційні ушкодження та заходи безпеки при радіації», «Заходи пожежної безпеки», це і конкурс малюнків «Природні стихійні лиха» та ін.

 

 

Родзинкою показового заходу стали ігрові змагання між умовними командами учасників заходу – керівниками  загальноосвітніх навчальних закладів району. Звісно, що тематика змагань – питання організації цивільного захисту в навчальному закладі.

 Окремо присутнім була продемонстрована  робота штабу цивільного захисту навчального закладу щодо реагування на виникнення надзвичайної ситуації і організації евакуації персоналу та учнів школи.

 

 

Також було представлено майстер-клас «Знай та умій», який провів підполковник служби цивільного захисту Веретенніков А.А., начальник відділу управління рятувальних сил ГУ ДСНС України в Харківській області.

Під час проведення заходів «Дня цивільного захисту» відпрацьовувалось питання евакуації учнів та персоналу школи. Учням та усім присутнім було продемонстровано злагоджену роботу одного із Харківських пожежно-рятувальних підрозділів.

 

        

Підводячи підсумки показового «Дня цивільного захисту», методист управління освіти адміністрації Індустріального району Дворник О.М. щиро подякувала педагогічному колективу, а  особливо директору школи Возному І.В., за сумлінне ставлення до організації і проведення показового заходу і висловила сподівання, що присутні тут керівники інших шкіл Індустріального району м. Харкова при проведенні у своїх навчальних закладах заходів цивільного захисту скористаються практичним досвідом, що отримали його сьогодні.   

На підведені підсумків також виступили інші керівники шкіл району і представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області та керівники департаменту цивільного захисту м. Харкова  і державної  адміністрації Індустріального району. Усі одноголосно висловились за те, що основна мета показового заходу досягнута.

 

        

 

Але найголовнішим підсумком «Дня цивільного захисту» можна назвати інше – це ті  знання і ті навички, які отримали діти під час занять з питань цивільного захисту населення. І не тільки діти. Вчителі теж отримали безцінний досвід. Досвід організаційний, управлінський. Вміти діяти у надзвичайних ситуаціях, не розгубитись – це теж дуже вагомий результат.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 296 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz