УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Квітень » 17 » ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ №20
15:10
ПОКАЗОВИЙ ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ №20

17 квітня 2015 року в Харківській загальноосвітній школі №20 відбувся показовий день цивільного захисту для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Комінтернівського району м. Харкова.

Основна мета заходу – відпрацювати порядок дій керівного складу школи, вчителів та учнів  у разі виникнення надзвичайної ситуації. В ході тренування було відпрацьовано два навчальні питання: дії персоналу у разі виникнення пожежі в приміщенні школи та організація рятування  людей з під завалів.

Пожежа в школі потребує дуже швидких та рішучих дій керівництва школи: повна евакуація дітей та дорослих, перевірка евакуйованих, вправне гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, зустріч підрозділу ДСНС, відключення від електромережі та багато іншого, з чим впорались на відмінно.

Жвавий інтерес у школярів визвали злагоджені дії підрозділу ДСНС, який продемонстрував можливості пожежної та рятувальної техніки та надав можливість школярам приміряти захисні костюми, в яких працюють на пожежах при температурі до 800 градусів. Кінологи-волонтери продемонстрували роботу службових собак щодо пошуку людей під завалами.

Також були проведенні різноманітні цікаві тематичні заходи за участю дітей: воєнізована естафета з елементами розбирання та збирання автоматів у протигазах, військово-спортивна естафета з елементами надання долікарняної допомоги, зустріч з учасниками АТО та уроки з питань цивільного захисту.

 

Людмила Хархальова, майстер виробничого навчання Харківських міських курсів I категорії

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 167 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz