УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Квітень » 29 » ПОКАЗОВЕ КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦЗ НА ВИРОБНИЧОМУ КОМПЛЕКСІ ПАТ «ВІММ-БІЛЬ-ДАНН УКРАЇНА» - «ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД»
16:47
ПОКАЗОВЕ КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦЗ НА ВИРОБНИЧОМУ КОМПЛЕКСІ ПАТ «ВІММ-БІЛЬ-ДАНН УКРАЇНА» - «ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД»

ПОКАЗОВЕ КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА ВИРОБНИЧОМУ КОМПЛЕКСІ ВАТ «ВІММ-БІЛЬ-ДАНН УКРАЇНА» - «ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД»

 

 

Згідно з Планом-графіком проведення практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана із здійсненням заходів цивільного захисту, за активного сприяння Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області і ГУ ДСНС України в Харківській області, на ВАТ «Вімм-Біль-Данн Україна» - «Харківський молокозавод» на передодні Великодніх свят було проведено показне об’єктове навчання.

Основною метою навчання стала організація та здійснення аварійно-рятувальних робіт при ліквідації надзвичайної ситуації на об'єкті силами служб підприємства і відпрацювання взаємодії з оперативно-рятувальними підрозділами ДСНС щодо мінімізації наслідків можливої надзвичайної ситуації на об'єкті підвищеної небезпеки.

Для підготовки та проведення навчань у березні 2016 р. керівником ВАТ «Вімм-Біль-Данн Україна» - «Харківський молокозавод» Оленою Гайдуковою був виданий наказ, яким визначені тема, мета, дата і місце проведення навчань, склад учасників, навчальні місця, відповідальні виконавці.

Проведенню навчань передував підготовчий етап, який включав у себе підготовку плану проведення навчань та узгодження його з ГУ ДСНС у Харківській області, навчання персоналу діям у надзвичайних ситуаціях на підприємстві за програмою загальної та спеціальної підготовки та в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. В ході підготовчого етапу були відпрацьовані документи щодо проведення навчань, проведені інструктажі з посередниками і керівниками на навчальних місцях.

 

 

 

 

 

Спільно з представниками підрозділів ГУ ДСНС області (пожежно-рятувальні частини Індустріального району м. Харкова №8 та 25 і аварійно-рятувального загону, з яким у підприємства укладено договір на обслуговування) та Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області проведена рекогносцировка навчальних місць майбутніх навчань, проведено тренування спеціалізованого аварійно-рятувального загону та ланки підприємства, диспетчерської і медичної служб.

Готовність персоналу до проведення навчань була оцінена комісією підприємства за участю представників НМЦ ЦЗ та БЖД і Індустріального РВ ДСНС м. Харкова. За результатами допуску персонал був визнаний готовим до проведення навчань.

Слід відзначити значну роботу по підготовці до проведення навчань як працівників підприємства, так і співробітників підрозділів Головного управління ДСНС та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

Проведені навчання допомогли персоналу якісно практично відпрацювати плани реагування на можливі надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації наслідків аварійних ситуацій на підприємстві та відшліфувати  взаємодію з підрозділами оперативно-рятувальної служби ДСНС України в Харківській області.

 

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 135 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz