УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Грудень » 9 » ПЕДПРАЦІВНИКИ НМЦ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»
16:20
ПЕДПРАЦІВНИКИ НМЦ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»

8-9 грудня 2016 року в Національному політехнічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася VIII Міжнародна науково-методична конференція та 115 Міжнародна конференція Європейської Асоціації Безпеки «Безпека людини в сучасних умовах», на яку були запрошені та прийняли участь в роботі педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Організаторами  форуму стали: Університет, Міністерство освіти і науки України, Харківська обласна державна адміністрація, Європейська Асоціація Безпеки, громадська організація «Спілка фахівців з безпеки життєдіяльності людини» та ще ряд зацікавлених організацій. В роботі конференції взяли  участь близько 40 вищих навчальних закладів освіти України, Казахстану, США, Польщі, Словаччини та інших країн світу.

 

Одним із постійних членів «Спілки фахівців з безпеки життєдіяльності  людини»  є Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. Центр робить вагомий внесок у справу пропаганди культури безпеки життєдіяльності серед населення області, здійснюючи методичний супровід організації цивільного захисту на суб’єктах господарювання, тісно взаємодіє з Департаментом освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, опорними загальноосвітніми навчальними закладами, дошкільними виховними закладами та профільними кафедрами з безпеки життєдіяльності та охорони праці вищих навчальних закладів Харкова. Найкращі стосунки останніми роками склалися з кафедрою «Охорона праці та навколишнього середовища» Харківського національного політехнічного університету, яка є осередком об'єднання зусиль усіх фахівців у справі  покращення стану безпеки людини у Харкові та інших містах України.

Відкрив конференцію та привітав присутніх начальник наукової частини Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Лауреат державної премії доктор технічних наук, професор  Лісочук Є.В

 

Перед учасниками конференції із звітом про діяльність громадської  організації «Спілка фахівців з безпеки життєдіяльності людини» м. Харкова виступив заступник голови оргкомітету конференції завідувач кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Харківського національного політехнічного університету професор Березуцький В.В.

Під час роботи секцій обговорювались питання щодо проблем небезпеки підприємств, сільського господарства, транспорту та навколишнього середовища, безпеки людини в сучасних умовах, інформаційних та експертних систем у вирішенні питань безпеки життєдіяльності та ін.

Учасники заходу, розглянувши доповіді науковців, фахівців із безпеки життєдіяльності та охорони праці, викладачів та інших учасників міжнародної науково-методичної конференції «Безпека людини у сучасних умовах», прийняли відповідну резолюцію.

 

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 137 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz