УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Грудень » 1 » ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА ЛОЗОВА
16:54
ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МІСТА ЛОЗОВА

На базі опорної з питань цивільного захисту школи «Лозівський ліцей № 4» та опорного дошкільного навчального закладу № 10 у листопаді 2015 року були проведені тренінги з цивільного захисту на тему: «Основи організації роботи з цивільного захисту у навчальних закладах».

З метою запобігання  та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу, а також на виконання вимог «Кодексу цивільного захисту України», постанов Кабінету Міністрів України: «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» від 23.10.13 № 819; «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту» від 26.06.13 № 443; «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» від 26.06.13 № 444, на базі опорної школи «Лозівський ліцей № 4» та опорного ДНЗ № 10 у листопаді 2015 року були проведені тренінги на тему: «Основи організації роботи з цивільного захисту у навчальних закладах». На них були запрошені заступники керівників дошкільних та навчальних закладів міста Лозова.

Відкрив заняття і привітав присутніх завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А.

Майстер виробничого навчання Марченко С.П. розповів про основні способи захисту в умовах загрози та виникнення НС. Присутнім нагадали порядок отримання інформації про загрозу і виникнення НС та попереджувальний сигнал «Увага всім!».

Марченко С.П. також надав інформацію про принцип дії, індивідуальний підбір та правила користування протигазами, респіраторами.

Разом з присутніми були обговорені питання евакуації, порядку її проведення, правила поведінки та обов’язки евакуйованих працівників.

Педагогічні працівники Навчально-консультаційного пункту розповіли також про правила надання першої медичної допомоги постраждалим та про те, як правильно її надавати травмованим і потерпілим. Було наголошено, що при цьому необхідно дотримуватися правила «Не нашкодь!»

Присутнім нагадали про медичні засоби, що входять до індивідуальних аптечок та їх призначення, про індивідуальний перев’язочний пакет.

Підводячи підсумок заняття, завідувач Навчально-консультаційного пункту м. Лозова Тимошенко А.А., відмітив, що питання безпеки є пріоритетними не тільки для керівників закладів, але й для всіх учасників навчально-виховного процесу.

 

 

Тетяна Петченко, майстер виробничого навчання НКП м. Лозова

 

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 212 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz