УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Листопад » 17 » НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗНЗ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКОВА
16:18
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗНЗ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКОВА

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКОВА

17 листопада 2016 року в Управлінні освіти Холодногірського району Харківської міської ради відбувся навчально-методичний семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів та викладачів дисципліни «Захист Вітчизни».

Семінар підготовлено і проведено за активного сприяння обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Основне завдання семінару полягало в тому, щоб визначити головні напрямки діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Холодногірського району м. Харкова, вдосконалити зміст етапів організації, підготовки та проведення заходів з цивільного захисту в закладах освіти та підвищити професійну компетентність заступників директорів, які відповідають за цивільний захист у ЗНЗ та викладачів предмета «Захист Вітчизни» щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Крім того, організатори заходу поставили собі на меті надати методичну допомогу учасникам семінару та довести до відома інформацію щодо змін у нормативно - правовій базі з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, планування, організації та проведення  об’єктових тренувань, та окреслити провідні шляхи  взаємодії учасників семінару в подальшій діяльності.

В заході взяли участь методисти обласного методичного кабінету, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів Холодногірського району м. Харкова, які відповідають за цивільний захист та викладачі предмета «Захист Вітчизни».

Відкрила навчально-методичний семінар та привітала присутніх методист Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради Любов Біліченко, яка зауважила, що проведення такого заходу повинно сприяти більш якісній підготовці і проведенню «Дня цивільного захисту» у загальноосвітніх навчальних закладах району, озброїти їх керівників необхідним навчально-методичним багажем.

 

 

 

 

Перед учасниками семінару виступила методист обласного  методичного  кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Вікторія Черепаха, яка проаналізувала законодавчу базу, що регламентує організацію цивільного захисту на об’єктах освітянської галузі та ознайомила присутніх з інноваційними підходами, запропонованими фахівцями Центру щодо здійснення заходів цивільного захисту в ЗОНЗ міста на сучасному етапі. Вона також побажала присутнім підійти до справи організації цивільного захисту та безпеки життєдіяльності творчо, враховуючи техногенні та природні особливості району міста та ті виклики, перед якими постало сьогодні суспільство.

 

У навчально-методичному семінарі також прийняв участь доцент кафедри  «Охорони праці та безпеки життєдіяльності» Харківського національного університету міського господарства Анатолій Рогозін  з презентацією розробленого фахівцями університету алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій в приміщеннях навчальних закладів.   

Під час роботи семінару кожен із присутніх мав можливість висловити свою точку зору на проблеми і таким чином знайти правильний шлях до їх вирішення.

В ході навчально-методичного семінару його учасникам були видані на  руки для подальшого використання в практичній роботі алгоритми діяльності керівника ЦЗ ЗНЗ з питань цивільного захисту на протязі календарного року, особисті плани дій командирів ланок пожежогасіння,  охорони громадського порядку, начальника санітарного поста та зразок плану проведення об’єктового тренування під час проведення «Дня ЦЗ» в ЗОШ.

На цьому навчально-методичний семінар закінчив свою роботу.

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 86 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz