УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Грудень » 15 » НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКОВА
16:32
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХАРКОВА

15 грудня 2016 року в Харкові у відповідності з планом спільних заходів  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області і Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації відбувся навчально-методичний семінар для посадових осіб з питань цивільного захисту медичних закладів міста. Семінар пройшов на базі дитячої міської поліклініки №15.

 

Семінар підготовлено і проведено за сприяння обласного методичного  кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Основне завдання семінару полягало в тому, щоб визначити головні напрямки діяльності закладів охорони здоров’я  м. Харкова, вдосконалити зміст етапів організації, підготовки та проведення заходів з цивільного захисту в медичних закладах та підвищити професійну компетентність посадових осіб, які відповідають за цивільний захист щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Крім того, організатори заходу поставили собі на меті надати методичну допомогу учасникам семінару та довести до відома інформацію щодо змін у нормативно - правовій базі з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, планування, організації та проведення  об’єктових тренувань, та окреслити провідні шляхи  взаємодії учасників семінару в подальшій діяльності.

Відкрив навчально-методичний семінар та привітав присутніх Олександр Кривицький, фахівець з питань цивільного захисту Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, який зауважив, що проведення такого заходу повинно сприяти більш якісній підготовці і проведенню заходів з цивільного захисту в медичних закладах міста, озброїти їх керівників необхідним навчально-методичним багажем з питань цивільного захисту.

Перед учасниками семінару виступив завідувач обласного методичного  кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області  Сергій Рачков, який проаналізував

законодавчу базу, що регламентує організацію цивільного захисту на  об’єктах галузі охорони здоров’я та ознайомив присутніх з інноваційними підходами, запропонованими фахівцями Центру щодо здійснення заходів цивільного захисту в медичних установах міста на сучасному етапі. Він також побажав присутнім підійти до справи організації цивільного захисту та безпеки життєдіяльності творчо, враховуючи техногенні та природні особливості районів міста та ті виклики, перед якими постало сьогодні суспільство.

Перед учасниками семінару також виступив методист обласного методичного кабінету Сергій Рашкевич, який презентував присутнім Методичні рекомендації колективу авторів НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області «Організація цивільного захисту в закладах охорони здоров’я».

 У навчально-методичному семінарі також прийняв участь майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів I категорії Юрій Довгай  з презентацією розробленого фахівцями Центру алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій у приміщеннях лікувально-профілактичних закладів.

На семінар його організаторами було запрошено представника Слобідського районного відділу Головного управління ДСНС України в Харківській області майора служби цивільного захисту Констянтина Уколова.  У його виступі йшлося про організацію в медичних закладах об’єктових тренувань з протипожежної безпеки.

Під час роботи семінару кожен із присутніх мав можливість висловити свою точку зору на проблеми і таким чином знайти правильний шлях до їх вирішення.

В ході навчально-методичного семінару його учасникам були видані для подальшого використання в практичній роботі алгоритми діяльності керівника ЦЗ ЗОЗ протягом календарного року, формалізовані документи щодо планування діяльності суб’єктів галузі охорони здоров’я, планування діяльності комісій з питань надзвичайних ситуацій, діяльності евакуаційних органів, формувань цивільного захисту, зразки  документів  з питань утримання захисних споруд цивільного захисту.

 

 

Окремо були розглянуті питання щодо планування та ведення облікових документів щодо навчання працівників, підготовки органів управління та сил цивільного захисту.

На цьому навчально-методичний семінар закінчив свою роботу.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 123 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz