УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Червень » 17 » НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ (ЗАВІДУВАЧІВ СЕКТОРАМИ) ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ РАЙОНІВ ТА МІСТ ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ
16:18
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ (ЗАВІДУВАЧІВ СЕКТОРАМИ) ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ РАЙОНІВ ТА МІСТ ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ

У період з 15 по 17 червня 2015 року на базі обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області  відбувся навчально-методичний семінар з начальниками відділів (завідувачами секторів) цивільного захисту районів та міст обласного значення.                                                       

Семінар підготовлено і проведено під керівництвом завідувача обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Стахорського В.І. В заході взяли участь керівники відділів та завідувачі секторами цивільного захисту районів та міст обласного значення Харківської області. На семінарі був присутній і взяв активну участь у його роботі Бабенко В.І., головний спеціаліст з підготовки органів управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони Харківської міської ради.

Учасників семінару привітав Щитов В.Є., заступник директора Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації.

 Відкрив навчально-методичний семінар заступник завідувача обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Титов В.В., який проаналізував законодавчу базу, що регламентує організацію цивільного захисту на суб’єктах господарювання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Перед учасниками семінару виступили викладачі обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Олійник Г.І., Крохмаль М.В., Шулєшко Є.П. та Вигляд О.Н.

Під час роботи семінару кожен із присутніх мав можливість висловити свою точку зору на проблеми і таким чином знайти правильний шлях до їх вирішення. Також його учасниками були відпрацьовані зразки організаційних документів та алгоритми діяльності керівників відділів та секторів ЦЗ районів і міст обласного значення з питань взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету  НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 181 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz