УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Лютий » 20 » НА БАЗІ НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ КУП’ЯНСЬКА ПРОЙШЛИ ЗАНЯТТЯ ЗІ СЛУХАЧАМИ КАТЕГОРІЇ «КОМАНДИРИ ЛАНОК ПОЖЕЖОГАСІННЯ»
16:34
НА БАЗІ НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ КУП’ЯНСЬКА ПРОЙШЛИ ЗАНЯТТЯ ЗІ СЛУХАЧАМИ КАТЕГОРІЇ «КОМАНДИРИ ЛАНОК ПОЖЕЖОГАСІННЯ»

17-20 лютого на базі навчально-консультаційного пункту м. Куп’янська Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулись заняття з категорією слухачів «Командири ланок пожежогасіння».

Під час навчання майстром виробничого навчання Кащейєм А.М. були доведені до слухачів законодавчі та нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, статистику пожеж в Україні за 2014 рік, інформацію щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях, що пов’язані з терористичними проявами та надзвичайними ситуаціями соціального та воєнного характеру.

Протягом занять  надані консультації слухачам з питань практичного відпрацювання документації командирів невоєнізованих формувань.

Особлива увага під час занять була приділена питанням надання першої медичної само- та взаємодопомоги.

З метою покращення просвітницької діяльності серед працівників були надані методичні та відеоматеріали, інформаційні листівки, пам’ятки, буклети з тематики цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

 

Андрій Мєтєльов, завідувач навчально-консультаційного пункту м. Куп’янськ

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 163 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz