УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Листопад » 9 » КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ХАРКОВА
16:17
КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ХАРКОВА

9 листопада 2016 року за ініціативи обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулося засідання «круглого столу» з фахівцями цивільного захисту ВНЗ Київського району м. Харкова. Основна мета проведеного заходу – розробка єдиного підходу щодо організації цивільного захисту у вищих навчальних закладах.

 

 

У засіданні круглого столу прийняли участь представники провідних ВНЗ м. Харкова,  які розташовані в Київському  адміністративному районі міста. Перед освітянами виступив методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Сергій Рашкевич. Він звернув увагу присутніх на основних вимогах керівних документів, що регламентують організацію цивільного захисту в закладах освіти і необхідності концентрації спільних зусиль на вирішенні проблем підготовки студентів та персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях та проведення у закладах освіти комплексних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту.

 

 

Активну участь в обговоренні зазначених питань прийняли Юрій Крамаренко (Харківський Національний університет міського господарства ім. А.М. Бекетова), Юрій Климчук (Харківський Національний автомобільно-дорожній університет «ХАДІ») та Юрій Ларіонов (Харківський Національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди).

Нарада пройшла в атмосфері заінтересованості і взаємоповаги. Усі присутні мали можливість висловити свої думки і власні пропозиції щодо вирішення винесених у порядок денний питань. Результатом спільної роботи учасників круглого столу стали єдині підходи до проведення комплексних об’єктових тренувань у вищих навчальних закладах міста.

 

 

Підводячи підсумки круглого столу, Генадій Мясоєдов, головний спеціаліст  Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони Харківської міської ради, підкреслив, що організація і здійснення взаємодії між ВНЗ міста Харкова з питань цивільного захисту після сьогоднішнього заходу вийшли на новий якісний рівень та висловив сподівання, що справа навчання студентської молоді правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях є дуже важливою для суспільства і цю роботу необхідно продовжувати і нарощувати, використовуючи самі різноманітні форми і методи. Комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту у вищому навчальному закладі – саме такий захід, коли, використовуючи набутий досвід попередніх років, можна нарощувати зусилля щодо запобігання травматизму і загибелі серед юнаків та дівчат у подальшому.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ Та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 101 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz