УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Листопад » 25 » КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О. М. БЕКЕТОВА
16:41
КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ХАРКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О. М. БЕКЕТОВА

25 листопада 2015 року в університеті було проведено комплексне об’єктове тренування на тему: «Дії керівного складу університету, структурних підрозділів, спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту при загрозі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

 

 

 

Основним завданням комплексного об’єктового тренування було визначено:

-  здійснити перевірку стану цивільного захисту університету;

- удосконалити способи евакуації людей із будівель під час пожежі;

- удосконалити підготовку та виконання планових заходів цивільного захисту;

- удосконалити практичні навички керівного складу в організації оповіщення і управління підлеглими при виконанні завдань цивільного захисту з ліквідації пожежі, евакуації людей;

- надати практику командно - навчальницькому складу в керівництві по евакуації людей, підтриманні громадського порядку, гасінні пожежі, наданні долікарської медичної допомоги постраждалим;- здійснити відпрацювання взаємодії сил цивільного захисту університету.

Підготовка комплексного об’єктового тренування здійснювалась за сприяння Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області в особі старшого майстра виробничого навчання обласних та м. Харкова курсів удосконалення керівних кадрів Прохоренка В.І.

Керував тренуванням начальник ЦЗ вищого навчального закладу ректор університету Бабаєв В.М.

На першому етапі комплексного об’єктового тренування відпрацьовувались питання щодо організації заходів захисту співробітників, студентів при загрозі й виникненні стихійного лиха (урагані) і аварії. Другий етап було присвячено діям співробітників, студентів, спеціалізованих служб та формувань ЦЗ при ліквідації наслідків стихійного лиха (руйнувань, пожежі).

Згідно з задумом комплексного об’єктового тренування його керівництвом було передбачено відпрацювання дій персоналу на фоні основної ввідної «Штормове попередження»: в результаті дії урагану завалено вхід до  університету, на території повалені дерева, пошкоджена опора лінії електропередачі, завалено освітлювальний стовп, у результаті короткого замикання виникла пожежа в підвальному приміщенні корпусу ЕТК та задимлення на 1 і 2 поверсі корпусу, умовно травмовано 2 студентів.

У ході навчання керівний склад університету,  структурні підрозділи, спеціалізовані служби та формування ЦЗ діяли злагоджено і продемонстрували  високий рівень підготовки.

Підводячи підсумки об’єктового тренування, ректор університету Бабаєв В.М. дав високу оцінку своїм підлеглим і висловив думку, що цьогорічне тренування з цивільного захисту переконливо свідчить про готовність колективу до дій під час можливих надзвичайних ситуацій.

 

Валерій Прохоренко, старший майстер виробничого навчання обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 181 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz