УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Жовтень » 29 » КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ У КУП’ЯНСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ
16:55
КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ У КУП’ЯНСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ

 29 жовтня 2015 року згідно «План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів на підприємствах, в установах, організаціях м. Куп’янськ та Куп’янського району у 2015 році», на базі КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» проводилось Комплексне об’єктове тренування за темою: Дії органів управління, штабу та сил цивільного захисту коледжу при виникненні НС «Витік аміаку з залізничної цистерни на станції Заоскілля м. Куп’янськ».

Під час підготовки до проведення тренування були розглянуті можливості закладу з герметизації приміщень та відпрацьовані маршрути руху в безпечні райони при виникненні даної надзвичайної ситуації. Була проведена бесіда зі студентами на тему: «Аміак, та його властивості».

Під час проведення тренування було проведено оповіщення студентів та викладацького складу, евакуація та герметизація приміщень коледжу.

Під час тренування також була надана допомога умовно постраждалим, що потрапили в зону дії аміаку.

При підведенні підсумків тренування директором КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової» Брянцевим О.М. було ще раз наголошено на важливості здійснення оповіщення, оснащення та дії ланок цивільного захисту, задіяних під час тренування. Кожній ланці поставлена оцінка.

Таким чином, студенти (особливо 1 курсу) коледжу ознайомились з порядком оповіщення, маршрутами евакуації та заходами безпеки при виникненні НС щодо викиду небезпечних хімічних речовин.

 

Андрій Кащей,  майстер виробничого навчання НКП м. Куп’янськ

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 189 | Додав: krizh_vv | Теги: КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ, КУП’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ, КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ У К | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz