УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В КУП’ЯНСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ
16:32
КОМПЛЕКСНЕ ОБ’ЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В КУП’ЯНСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ІМ. МАРІЇ ШКАРЛЕТОВОЇ

27 жовтня 2016 року  за сприяння фахівців Навчально-консультаційного пункту м. Куп’янська НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області у медичному коледжі імені Марії Шкарлетової було проведено комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту.

Виходячи зі складної соціально-політичної ситуації в Україні, а також подій, які відбуваються на сході, тактичний задум тренування полягав у тому що: існує загроза здійснення незаконними формуваннями терористичних актів в місцях масового перебування людей.

Основні цілі тренування: перевірити готовність органів управління цивільного захисту та формувань цивільного захисту Куп’янського медичного коледжу до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із вчиненням терористичних актів, удосконалити навички та практичні дії керівного складу, органів управління та невоєнізованих формувань цивільного захисту Куп’янського медичного коледжу щодо здійснення оповіщення персоналу та студентів про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, проведення евакуаційних заходів, надання допомоги постраждалим від НС, відпрацювати взаємодію органів управління ЦЗ медичного коледжу та спеціалізованих служб ЦЗ м. Куп’янськ.

27 жовтня 2016 року о 14.00 годині черговому коледжу на стаціонарний телефон надійшов анонімний дзвінок проте, що в приміщенні учбового корпусу закладено вибуховий пристрій.

В 14.01 чергова коледжу вже доповідала начальнику ЦЗ, директору коледжу Брянцеву О.М. про виникнення НС. В 14.02 за наказом начальника цивільного захисту був поданий сигнал терористичної небезпеки. О 14.08 на розгорнутому пункті управління весь керівний склад ЦЗ отримав завдання і приступив до їх виконання. Паралельно з цим протягом 5 хвилин класні керівники та викладачі учбових груп евакуювали з розташування коледжу в зони розосередження студентів та співробітників. При проведенні евакуації під сходами між першим і другим поверхами «спрацював» вибуховий пристрій, при якому три студенти «отримали» травми і поранення різного ступеня.

Санітарна дружина разом із загоном швидкого реагування «Товариство Червоний Хрест України» надали першу необхідну медичну допомогу постраждалим, які були потім евакуйовані автомобілем швидкої допомоги до лікарні. По закінченню евакуації наявність студентів і співробітників перевірено згідно з журналами, про що зроблена доповідь начальнику штабу ЦЗ.

Група охорони громадського порядку взяла під контроль територію коледжу, забезпечуючи також організовану евакуацію людей.

Після повної евакуації студентів та співробітників коледжу до обстеження приміщень приступає група спеціалістів які обстежують територію на предмет виявлення вибухових пристроїв. Після закінчення обстеження приміщень за наказом начальника ЦЗ коледжу всі студенти і співробітники коледжу повертаються до актової зали, де їм була прочитана лекція з питань захисту та дій з питань НС.

Підсумки проведення комплексного об’єктового тренування з питань ЦЗ в Куп’янському медичному коледжі підвів директор коледжу Брянцев О.М., який зазначив, що дії викладацького складу студентів та працівників коледжу при загрозі виникнення НС при вчиненні терористичного акту були на досить високому рівні та заслуговують на позитивної оцінки.

Особливу високу оцінку отримав оперативний загін швидкого реагування «Товариство Червоного хреста України» під керівництвом студента медичного коледжу Дениса Петренка, який довів, що він здатний виконувати завдання в складних умовах НС різного типу.

 

 

 

 

Андрій Кащей,  майстер виробничого навчання Навчально-консультаційного пункту м. Купянська

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 81 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz