УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Лютий » 19 » ЄДИНИЙ ПІДХІД ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА ОБ’ЄКТАХ ГОСПОДАРЮВАННЯ
14:18
ЄДИНИЙ ПІДХІД ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА ОБ’ЄКТАХ ГОСПОДАРЮВАННЯ

За такою тематикою у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбулася спільна нарада керівництва Центру та представників органів управління Харківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДСЦЗ) України.

 З привітальним словом до присутніх звернувся начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області Тесленко О.М., який, зокрема, наголосив, що у сучасних умовах постала нагальна потреба розставити акценти на основних питаннях організації і здійснення практичної підготовки персоналу суб’єктів господарювання м. Харкова і області, зосередивши основну увагу на відпрацюванні навичок щодо запобігання і мінімізації негативних наслідків надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

У нараді прийняли участь:

- заступник директора Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Шишкін О.Л.;

- головний спеціаліст Департаменту цивільного захисту ХОДА Переродова Т.М.;

- головний спеціаліст з питань підготовки органів управління та сил ЦЗ Управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та ЦЗ Харківської міської ради Бабенко В.І.;

- представники Головного управління ДСНС України в Харківській області підполковник служби цивільного захисту Виноградов В.О. та майор служби цивільного захисту Назаренко В.Ю.;

- викладачі обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів, майстри виробничого навчання Харківських міських курсів I категорії та методисти обласного методичного кабінету БЖД населення.

Нарада пройшла в атмосфері заінтересованості і взаємоповаги. Усі присутні мали можливість висловити свої думки і власні пропозиції щодо вирішення винесених у порядок денний питань.

 Результатом спільної роботи учасників наради стали єдині підходи до проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, а також проведення спеціальних об’єктових тренувань та навчань на інших об’єктах господарювання.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету БЖД населення

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 223 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz