УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Червень » 25 » ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!
16:45
ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!

25 червня 2015 року - останній робочий день на посаді викладача обласних та міста Харкова курсів удосконалення керівних кадрів І категорії ШУЛЄШКА Євгена Петровича. Сьогодні колектив Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області проводжає на заслужений відпочинок одного із найкращих викладачів Центру на заслужений відпочинок.

За багатолітню працю у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Шулєшко Євген Петрович проявив себе добросовісним, ретельним і сумлінним працівником, талановитим викладачем. Його педагогічний досвід веде відлік з Даугаспілського вищого військового авіаційного інженерного училища, де він з 1987 року викладав основи авіаційного озброєння майбутнім офіцерам. На обласних курсах удосконалення керівних кадрів Євген Петрович працює з 2003 року.

Заняття зі слухачами завжди проводить на високому професійному і методичному рівні. Використовує кращий педагогічний досвід для вибору форм і методів навчання слухачів, на заняттях створює обстановку, що сприяє обміну інформацією серед слухачів, надає їм допомогу в засвоєнні навчального матеріалу.

Слухачі курсів завжди дуже високо оцінювали педагогічну діяльність Євгена Петровича. І не тільки слухачі. Колеги,  викладачі та майстри виробничого навчання, теж завжди ставилися до нього з великою повагою. А інакше не могло і бути, оскільки Євген Петрович дуже чуйна і зворушливо дружелюбна людина. Він завжди готовий простягнути руку  допомоги не тільки слухачам, а й колегам. Його викладацька діяльність ніколи не обмежувалась рамками аудиторії. Спілкування зі слухачами продовжувалось і у викладацькій, де він консультував усіх бажаючих, і у подальшому, відповідаючи на телефонні дзвінки з підприємств, установ, вищих, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Нікому і ніколи не було відмовлено у пораді, у доброму і щирому слові.

Окрема сторінка професійної діяльності Євгена Петровича – участь у різноманітних заходах, які проводяться в Центрі. Чи це навчально-медичний семінар з керівниками суб’єктів господарювання і підприємницької діяльності, чи круглий стіл з викладачами дисципліни «Захист Вітчизни», чи День викладача і майстра виробничого навчання. А якщо в Центрі проводяться заходи Дня довкілля, то і тут Євген Петрович завжди у «першій шерензі».                                                           

За активної участі Євгена Петровича на обласних курсах удосконалення керівних кадрів були розроблені програми функціонального навчання, робочі  навчальні програми, тестові завдання для здійснення контролю знань слухачів. Він також особисто підготував та впровадив у навчальний процес методичні розробки для проведення занять з тем: «Тероризм – загроза суспільству. Рекомендації щодо захисту населення від актів терору»; «Характеристика надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,  які можуть     бути  в області (місті, районі)»; «Сили Цивільного захисту України»; «Система навчання населення. Підготовка спеціалістів органів управління формувань цивільного захисту та населення до дій у надзвичайних ситуаціях»; «Основи діяльності державної системи страхового фонду документації України»; «Організація життєзабезпечення населення в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру»; «Регулювання та державний контроль в сфері захисту  населення та  територій  від надзвичайних ситуацій»; «Організація протипожежних заходів».

Методичним доробком Євгена Петровича є також співавторство у написанні та виданні підручника «Цивільний захист області», рекомендованого МОН України, навчально-методичних посібників «Регулювання та державний контроль у сфері функціонування потенційно небезпечних об’єктів (об’єктів підвищеної небезпеки); «Класифікація надзвичайних ситуацій, порядок їх реєстрації, оцінки збитків від наслідків надзвичайних ситуацій», що схвалені та рекомендовані ГУ ДСНС України в Харківській області та ін.

Проводжаючи Євгена Петровича на заслужений відпочинок, колектив Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області дякує йому за багаторічну плідну працю в інтересах навчання населення правилам дій при виникненні і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та зичить йому доброго здоров’я, сімейного благополуччя і довгих років життя.

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 265 | Додав: krizh_vv | Теги: Шулєшко, Евгений Петрович, Шулешко, Євген Петрович | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz