УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Квітень » 28 » ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:19
ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У відповідності з планом основних заходів 28 квітня 2016 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбувся День викладача та майстра виробничого навчання.

Основна мета проведеного заходу:

- вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників НМЦ шляхом обміну досвідом;

- виявити найбільш ефективні форми та методи проведення практичних занять, застосування інтерактивних технологій у навчальному процесі;

- надання методичної допомоги у використанні наочних засобів навчання щодо підвищення рівня якості знань, умінь та навичок слухачів;

- заохочення педагогічних працівників НМЦ до самовдосконалення та активізації професійної захопленості;

- виховання у педагогічних працівників Центру почуття обов’язку та відповідальності за результати професійної діяльності.

 

На початку заходу перед педагогічними працівниками Центру виступила Надія Сергієнко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри «Психології діяльності в особливих умовах» Харківського національного університету цивільного захисту. Її лекція на тему: «Основи педагогічної майстерності» викликала непідробний інтерес у присутніх.

Далі учасникам заходу було представлене показове заняття на тему: «Методика організації та проведення організаційно-ділової гри». Проведення показових занять в рамках Дня викладача і майстра виробничого навчання стало в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області вже доброю традицією. Це, з одного боку, стимулює викладачів та майстрів виробничого навчання  до більш відповідального ставлення і  ретельної підготовки матеріалів заняття, а з іншого, дає можливість колегам критично оцінити свої можливості і власний потенціал щодо методичної майстерності.

Особливістю сьогоднішнього показового заняття стала його практично-прикладна направленість. До проведення заняття були залучені керівники і майстри виробничого навчання трьох структурних підрозділів Центру. Заняття пройшло в три етапи.

На першому етапі начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів підполковник служби цивільного захисту Сергій Шляхов разом зі своїми підлеглими представили організаційно-ділову гру на тему: «Забезпечення заходів підготовчого періоду комплексного об’єктового навчання (тренування) та організація роботи комісії з оцінки готовності (допуску) персоналу до проведення комплексного об’єктового навчання (тренування)».

Педагогічні працівники Навчально-консультаційного пункту м. Ізюм під керівництвом завідувача НКП Олексія Кантора продемонстрували «Дії керівників та осіб, які очолюють штаби керівництва комплексного об’єктового навчання (тренування) за ввідними».

На третьому етапі показового заняття свою організаційно-ділову гру представили підлеглі Андрія Метєльова, завідувача Куп’янського Навчально-консультаційного пункту щодо «Розроблення документів командиром формування цивільного захисту пов’язаних з об’єктовим тренуванням формування».

Наступною темою для обміну думками і  напрацювання єдиного погляду   щодо вирішення завдань, які стоять перед педагогічним колективом став майстер-клас завідувача Навчально-консультаційного пункту м. Лозова Аркадія Тимошенка: «Тестування рівня сформованості функціональної компетентності керівників та осіб, які очолюють штаби керівництва комплексного об’єктового навчання (тренування) при проведенні організаційно-ділової гри», який він провів, використовуючи передові інтерактивні методи, залучивши до заняття і своїх підлеглих майстрів виробничого навчання Тетяну Педченко та Сергія Марченка.

Підводячи підсумки проведення «Дня викладача і майстра виробничого навчання», начальник НМЦ ЦЗ та БЖД, Олександр Тесленко зауважив, що організація і проведення  таких навчально-методичних заходів позитивно впливає на  рівень професійної майстерності педагогів Центру і в цілому сприяє підвищенню мотивації останніх на  самовдосконалення.

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 210 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz