УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2015 » Грудень » 1 » ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:30
ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану основних заходів 01 грудня 2015 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, який очолює Тесленко Олександр Миколайович, відбувся День викладача та майстра виробничого навчання.

Відкрив День викладача і майстра виробничого навчання  начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Тесленко О.М.

Основна мета проведеного заходу:

- створення єдиних поглядів на методику проведення занять, навчань, тренувань, ефективного використання навчально-матеріальної бази;

- виявлення найбільш ефективних форм методичної діяльності щодо підвищення рівня педагогічної майстерності та кваліфікації педагогічних працівників;

- надання методичної допомоги педагогічним працівникам щодо впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес з функціонального навчання;

- заохочення педагогічних працівників Центру до самовдосконалення та активізація їх професійної захопленості;

- виховання у педагогічних працівників НМЦ почуття обов’язку та відповідальності за результати професійної діяльності.

Першою перед педагогічними працівниками Центру виступила старший викладач кафедри «Виховання та розвитку особистості» комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» Ярещенко Людмила Володимирівна. Її лекція на тему: «Шляхи реалізації інноваційної діяльності педагогічними працівниками Центру» викликала непідробний інтерес у присутніх.

Далі учасникам заходу було продемонстровано показове заняття викладача обласних курсів удосконалення керівних кадрів Крохмаля М.В. на тему: «Методика прогнозування хімічної обстановки на ХНО суб’єкту господарювання та транспорті», яке він провів на високому організаційному і методичному рівні.

Проведення показових занять в рамках Дня викладача і майстра виробничого навчання стало в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області вже доброю традицією. Це, з одного боку, стимулює викладачів до більш відповідального ставлення і  ретельної підготовки матеріалів заняття, а з іншого, дає можливість колегам критично оцінити свої можливості і власний потенціал щодо методичної майстерності.

Після обговорення відкритої лекції  День викладача і майстра виробничого навчання у відповідності до його плану було продовжено виступом методиста обласного методичного кабінету Рашкевича С.А. з інструктивно-методичним заняттям на тему: «Організація та здійснення МВН методичного супроводу підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту», яке теж не залишило байдужим нікого із присутніх.

Наступною темою для обміну думками і  напрацювання єдиного погляду   вирішення завдань, що стоять перед педагогічним колективом стала доповідь завідувача обласним методичним кабінетом Рачкова С.М. щодо планування методичної роботи педагогічними працівниками Центру.

Неабияку зацікавленість у педагогічних працівників викликав майстер-клас  завідувача кабінетом навчальним інформаційних технологій Крижевського В.В. «Впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес з функціонального навчання».

В рамках обміну передовим досвідом і збагачення арсеналу методичних прийомів при проведенні практичних занять зі слухачами перед присутніми виступив начальник циклу практичної підготовки, підполковник служби цивільного захисту   Шляхов С.М. з доповіддю: «Робота майстра виробничого навчання  щодо підготовки організаційно-ділової гри. Елементи організаційно-ділової гри. Розв’язання практичних задач, виявлення ступеня сформованості необхідних умінь слухачів»

Підводячи підсумки проведення «Дня викладача і майстра виробничого навчання», начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Тесленко Олександр Миколайович, зауважив, що організація і проведення  таких навчально-методичних заходів позитивно впливає на  рівень професійної майстерності педагогів Центру і в цілому сприяє підвищенню мотивації останніх на  самовдосконалення.

 

Олександр Березан,  методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Архів новин Центру | Переглядів: 177 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz