УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Липень » 12 » 70 – РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ НЕ ПРИВІД ДЛЯ СМУТКУ
16:02
70 – РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ НЕ ПРИВІД ДЛЯ СМУТКУ

12 липня виповнилось 70 років з дня народження Прохоренка Валерія Івановича, старшого майстра обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії.

Народився Валерій Іванович 12 липня 1946 року в  м. Термезі Узбецької РСР.  У 1963 році після закінчення Куйбишевського технічного училища (тепер – м. Самара) працював електриком у тресті «Волгоелектромонтаж»  м. Ставрополя. У січні 1964 разом з батьками переїхав до м. Помічна Кіровоградської області, де продовжив працювати електриком на заводі залізобетонних конструкцій.

Але молодий хлопчина завжди мріяв про військову кар’єру. Його захоплювала військова служба. І саме тому в 1965 році він вступає до Сумського артилерійського училища.

Кадрову військову службу розпочав у 1968 році на посаді командира взводу однієї з військових частин Групи Радянських військ у Німеччині. Далі службу проходив у Закавказькому військовому окрузі у м. Грозному. Командував батареєю, навчальним артилерійським дивізіоном. У 1978 році за сумлінне ставлення до виконання поставлених завдань був призначений на посаду заступника командира артполку.  А 1981 року в порядку просування по службі переведений на посаду начальника штабу ракетних військ і артилерії  мотострілецької дивізії Південної групи військ.

ІМЗ з керівним складом Харківського молочного заводу «Ромол»

Показовий День ЦЗ у ЗОШ - 107 Київського району м. Харкова

Безпосередню педагогічну діяльність Валерій Іванович розпочав на посаді старшого викладача кафедри військової підготовки Ташкентського політехнічного інституту. Завжди наполегливо працював над підвищенням свого освітньо - професійного рівня. Заочно закінчив історичний факультет Чечено - Інгушського державного університету.

З липня 1994 року після звільнення з лав Збройних Сил у запас Валерій Іванович  плідно працює на ниві цивільного захисту.  На сьогодні він -  старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. Має педагогічне звання «Майстер виробничого навчання II категорії».

Під час показового Дня ЦЗ

Під час заняття зі слухачами

Слухачі та колеги високо оцінюють педагогічну майстерність Валерія Івановича. Він самовіддано передає свій досвід і знання не тільки слухачам курсів, але і відповідальним особам з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання Київського адміністративного району м. Харкова. Знають і поважають Валерія Івановича не тільки на промислових підприємствах району, але і в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, де за його активного методичного супроводу проводяться об’єктові тренування, Дні цивільного захисту та Тижні безпеки дитини.

Свій 70 – річний ювілей  Валерій Іванович зустрічає у піднесеному настрої, доброму гуморі, повному розквіті духовних і творчих сил. Його мудрість,  духовна щедрість,  готовність простягнути руку допомоги кожному, хто її потребує – все це заслуговує щирої подяки і величезної людської поваги.

Вітаючи Валерія Івановича з ювілеєм, усі працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області зичать йому доброго здоров’я, сімейного благополуччя і затишку та подальших успіхів у роботі.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 93 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz