УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
Головна » 2016 » Листопад » 29 » 16:13 ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16:37
16:13 ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦЗ ТА БЖД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕНЬ ВИКЛАДАЧА І МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

У відповідності з планом основних заходів 29 листопада 2016 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області відбувся День викладача та майстра виробничого навчання.

Основна мета проведеного заходу:

- вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників НМЦ шляхом обміну досвідом;

- пошук найбільш ефективних форм та методів проведення занять зі слухачами, застосування інтерактивних технологій у навчальному процесі;

- надання методичної допомоги у використанні наочних засобів навчання щодо підвищення рівня якості знань, умінь та навичок слухачів;

- заохочення педагогічних працівників НМЦ до самовдосконалення та  внутрішньої мотивації до зростання професійної майстерності;

- виховання у педагогічних працівників Центру почуття обов’язку та відповідальності за результати професійної діяльності.

На початку заходу до педагогічних працівників  звернувся начальник Центру Олександр Тесленко, який проаналізував основні показники діяльності Центру щодо функціонального навчання у сфері цивільного захисту керівників та  інших посадових осіб суб’єктів господарювання. Він також вручив почесні  грамоти  Голови ДСНС України педагогічним працівникам Центру, які відзначилися найбільш сумлінним ставленням до виконання посадових обов’язків, а саме: Володимиру Крижевському, завідувачу кабінету навчального інформаційних технологій та Сергію Заікіну, майстру виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії.

Далі перед педпрацівниками Центру виступила Марина Смірнова, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри «Соціально-гуманітарної освіти» Харківського комунального вищого  навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти». Її лекція на тему: «Розвиток компетентностей слухачів на основі проблемного навчання» викликала непідробний інтерес у присутніх.

В рамках Дня викладача та майстра виробничого навчання учасникам заходу було представлене показове заняття на тему: «Система навчання населення діям в надзвичайних ситуаціях»», яке провів викладач обласних та міста Харків курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Олександр Вигляд. 

Проведення показових занять в рамках Дня викладача і майстра виробничого навчання стало у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області вже доброю традицією. Це, з одного боку, стимулює викладачів та майстрів виробничого навчання  до більш відповідального ставлення і  ретельної підготовки матеріалів заняття, а з іншого, дає можливість колегам критично оцінити свої можливості і власний потенціал щодо методичної майстерності.

Наступною темою для обміну думками і  напрацювання єдиного погляду  щодо вирішення завдань, які стоять перед педагогічним колективом стала доповідь методиста обласного методичного кабінету Сергія Рашкевича: «Здійснення методичного супроводу підготовки (навчання) працівників, що входять до складу формувань ЦЗ діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях».

Перед учасниками заходу також виступила методист обласного методичного кабінету Вікторія Черепаха, яка презентувала свій методичний доробок на тему:

«Наставництво як індивідуальна форма методичної роботи з новопризначеними педагогічними працівниками».

Підводячи підсумки проведення «Дня викладача і майстра виробничого навчання», начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Олександр Тесленко зауважив, що організація і проведення  таких навчально-методичних заходів позитивно впливає на  рівень професійної майстерності педагогів Центру і в цілому сприяє підвищенню мотивації останніх на  самовдосконалення.

 

 

 

Олександр Березан, методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 109 | Додав: krizh_vv | Рейтинг: 0.0/0
          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz