УВАГА!
ДАНИЙ САЙТ ПРИПИНИВ СВОЮ РОБОТУ
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗБЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТ
І
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗНАХОДИТЬСЯ ТУТ

( нова адреса офіційного сайту Центру: http://nmc2006.klasna.com )

    МЕНЮ САЙТУ   
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ
Науково-методичної ради вищих навчальних закладів Харківської області
з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення

 

Управління Радою здійснюється головою Ради, який обирається на розширеному засіданні Ради.

Для організації роботи Ради обирається відповідальний секретар.

Склад Ради розглядається і затверджується рішенням збору викладацького складу вищих навчальних закладів області, які викладають нормативні дисципліни «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист».

В склад Ради входять викладачі кафедр (циклів) «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист», представники Головного управління ДСНС України у Харківській області, Департаменту науки і освіти облдержадміністрації, Департаменту з питань НС облдержадміністрації, Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області.

Рада у своїй діяльності керується наказами, вказівками, програмами Міністерства освіти і науки України та ДСНС України.

Рада свою діяльність координує з роботою науково-методичного кабінету «Безпека життєдіяльності людини» при Міністерстві освіти і науки України.

У своїй роботі Рада підтримує контакти з Департаментом науки і освіти Харківської облдержадміністрації, Департаментом з питань НС Харківської облдержадміністрації, Головним управлінням ДСНС України у Харківській області, визначає з ними тематику і зміст підготовки викладачів і залучає їх до навчань з цивільного захисту, які проводяться в суб’єктах господарювання.

Рада працює за планом, який обговорюється на засіданні Ради і погоджується директором Департаменту з питань НС Харківської облдержадміністрації та директором Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації.

Рада проводить засідання один раз на квартал і за потребою один раз на рік розширені засідання за участю викладачів дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист» вищих навчальних закладів області.

Рада щорічно подає до науково-методичного кабінету «Безпека життєдіяльності» при Міністерстві освіти і науки України звіт про виконання науково-методичної роботи на протязі навчального року.

          Пошук        

Безкоштовний хостинг uCoz